Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjet egy barátja kihívja...

A férjet egy barátja kihívja karácsonyra külföldre. Téged nem hívott és ez az első karácsony a gyereketekkel. Engednéd? Rosszul esne? Kiakadnál?

Figyelt kérdés

Első karácsonyotok a gyermekkel aki már 7-11 hónap között van (már mászik, érdekli minden, gagyog, játszik)

Férjetek barátja aki eddig egyszer látogatott meg titeket, 23-án felhívja a férjet hogy menjen ki hozzá Német.o-ba karácsonykor mert egyedül van.


2015. dec. 24. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak a lenyeget hagytad ki, hogy mit reagalt a ferjed a felajanlasra.
2015. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
95%
Igen, kiakadnék! Szerencsére a párom nem hagyna itt, bár még nincs közös gyermekünk. Inkább jöjjön ide a barátja!
2015. dec. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem reális dolog, hoyg egy házas, kisgyerekes férfit egy ismerös meghív külföldre.


Ha igaz lenne, akkor egy értelmes, családszeretö valaki erre annyit reagál, hogy az illetöt hívja el MO-ra, illetve az ünnep egy részére vendégnek.

2015. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy pillanatra is megfordulna a férjem fejében h megy, nemhogy engedném, küldeném! Az összes cuccaval együtt. Ez annyira abszurd, h még egy rosszul működő házasságban is túlzás lenne.
2015. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Egy normális párkapcsolatban ez fel sem merülhetne kérdésként!

Viszont feltűnt, hogy azt a szót írtad ki, hogy "engednéd?" !!

Ezek szerint a párodat kiskorúként kezeled...

2015. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

mi az,hogy elengedném?az én párom felnőtt ember, és van szabad akarata. ha el akar menni hát elmegy, de nem hiszem,hogy nekem kéne dönteni ebben a kérdésben.

bár szerintem a páromnak lenne annyi esze, hogy a családjával marad karácsonykor. a barátja meg igen nagy érzelmi intelligenciával bírhat. egyrészt el akarná szakítani a családjától a barátját. másrészt meg 23.-án jut ez eszébe? ja és ha annyira akar ő is jöhetne.. persze nem örülnék ha a 3 napig itt tespedne nálunk, de gondolom vannak más rokonjai/barátai is Magyarországon.

de mondom, nem döntenék a párom helyett. nem egy kisgyerekről van szó, na meg nem vagyok az anyja!

2015. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

"Engedném"? Nem vagyok az anyja. Abszurd a kérdés is.

Miért nem a barát jön át hozzátok, ha egyedül van? Nálunk így lenne, szívesen látnám, ne magányoskodjon karácsonykor. De ez olyan evidens, hogy attól tartok, nálatok valami csavar van a dologban.

2015. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Vannak olyan családok ahol a nő hordja a nadrágot ezért került be a kérdésbe az engednéd.


A férj nem menne a család miatt.


Az, hogy a barát jöjjön az több okból nem opció.

Feleség és a barát nincsenek kifejezetten jóban. Mind a 2 napra már megvan a program, hogy hova megy a család.

2015. dec. 24. 10:43
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez most miért kell ide? tipikus karácsonyi provikatív kérdés. A férjed se ment, akkor meg? Egyed a bejglit és örüljetek egymásnak basszus, ne hergeld magad már minden szaron.
2015. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Istenem már, fennakadnak az "engedném"-en.


- Szívem, zavarna, ha elmennék Y-hez karácsonyozni.

- Nem.


Nekem ez az "engedné", nem az, hogy náci egyenruhában csapkod, hogy "lábhoz, ül!"

2015. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!