Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim kibékültek, de én...

A szüleim kibékültek, de én ennek nem örülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim sokat veszekednek, nagyobb összekapásnál a mamámnál szoktunk lenni, és pár napig maradunk, de aztán anya mindig megbocsájt apunak, és kezdődik újra az egész. Apám nem túl jó ember, nem bánt anyával jól, és ennyi esély után már nem tudok neki megbocsájtani, de anya azt mondja hogy ők szeretik egymást, és ennyi minden után is képes hinni neki.. De én nem akarom ezt az egészet, azt kérik tőlem hogy döntsek hogy mi legyen, mert ők azt akarják hogy újra együtt éljünk mint egy család. De én erre képtelen vagyok.. Anya családja is végig azt mondta, hogy ne béküljön ki apával, de ő olyan mint valami 18 éves szerelmes tini.
2016. aug. 7. 15:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2016. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag bántotta édesanyád?

Mondd meg nekik őszintén mit szeretnél.

2016. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Apám nem egyszer megverte anyumat egy-egy ilyen veszekedés alkalmával, alázza folyton, de együtt vannak. Egyszerűen ezek a bántalmazott nők gyakran megbocsájtanak a hülye férjüknek, hiába kapnak segítséget a tovább lépésre. Emögött komoly pszichológia áll. Ha ötezer ember mondaná neki, hogy ”de nem látod, mit művel veled? Tönkretesz!", akkor is azt az embert választaná. Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni.
2016. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te maradj a mamadnal, ott ugy tunik nyugalmat talalsz, a szuleid meg nyugodtan gyilkolhatjak egymast, ha nekik ez a jo.
2016. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!