Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim mindig veszeketnek,...

A szüleim mindig veszeketnek, én is sokszor az öcsémmel (8 éves). Ritka, ha itthon nencs veszeketés. Azt várom, hogy váljanak már el a szüleim. Depressziós is vagyok (14 vagyok). Nem tudom, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Apa rondán beszél velem, anya is. Csak a nagyszüleimre számíthatok, Ők vannak a legközelebb. De nem szeretnék velük lenni, ha elválnak a szüleim. Anyával, még akkor is, ha néha harag van köztünk. Mit tegyek? :c

2016. júl. 5. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha vlamit félreírtam.
2016. júl. 5. 15:40
 2/4 anonim válasza:
Ha elválnak 14 évesen már fiatalkorúként dönthetsz hogy hol akarsz élni!
2016. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha depressziósnak érzed magad menj el csak a gyermekorvoshoz és beszélgess erről! Tudni fogja és ha ugy latja elmondja hogy mi a helyzet kell e komolyabb szakember stb
2016. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. júl. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!