Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek egyedul uj eletet?

Hogyan kezdjek egyedul uj eletet?

Figyelt kérdés
23eves vagyok, 1evem van meg az egyetembol. Szuleimmel lakok. Sajnos nem tudok tovabb veluk elni, mert lelkileg teljesen kikeszultem. Ha nem kezdek uj eletet egyedul akkor belehalok. Igazabol 'sikertorteneteket' szeretnek hallani, kinel hogy sikerult hasonlo korulmenyekbol. Ha az orarendem engedi allando munkat szeretnek, de meg nem tudom milyen lesz. Eddig alkalmi melokat vallaltam amit nagyon nem neztek jo szemmel.
2016. aug. 9. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Diákmunka és kiveszel egy olcsó szobát.
2016. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos családi körülményekre hivatkozva lehetséges kollégiumi helyet is kapni. Nekem olyan ismerősöm is volt, aki nem hivatalosan, csövesként lakott koliban.

Az önkormányzat is segíthet ebben még az iskolán kívül.

2016. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szobát béreltem egy idős néninél. Diploma után is nála laktam, aztán egy idő után megállapodtunk hogy nem fizetek, viszont ellátom őt: mosás, főzés, takarítás, gyógyszerek adagolása, számlák rendezése stb.


Egyetem mellett is dolgoztam részmunkaidőben, plusz kaptam ösztöndíjat és a családi pótlékot is én kértem - azt hiszem, ez 26 éves korig jár, kérdezz utána.

2016. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!