Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Au pair infók! Jovore fogok...

Au pair infók! Jovore fogok érettségizni, de szeretnék kihagyni 1 évet és kimenni USA-ba au pairnek. Hogyan kezdjek hozzá ha egyedul akarom nem cégen keresztul intézni?

Figyelt kérdés
Egy csomó oldalra fel vagyok regisztrálva és már írtak családok is a fizetésen meglepodtem mert mindenhol azt olvasom hogy kb heti 100 dollárt adnak. De nekem sokkal tobber igértek. Viszont azt se lehet mondani hogy csalók mert kb.3O család is már írt és ezt mindegyikre nem mondhatom. Hogyan tudok nem cégen keresztul kijutni? Szukséges hogy legyen jogsim ha a családnak ez nem feltétel? Szeretném felvenni a kapcsolatot olyanokkal akik már voltak vagy most készulnek.
2009. szept. 6. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az USA-ba mindenképpen érdemes ügynökséggel menni, mert az azért mégsem Európa, arról nem is beszélve, hogy segítenek intézni a vízumot, ami nem kis könnyebbség.


Én Belgiumban voltam, ügynökség nélkül.

2009. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hello!Koszonom a választ!Lehet hogy kicsit másképp kellet volna fogalmaznom.A nagykocvetségtol azt a választ kaptam hogy amennyiben már megvan a család akkor érdemesebb valamelyik kinti cégnél beregisztrálni a családnak es akkor elkuldik nekem a papirokat mint itthon.Meg lenne pár kérdésem amit sajnos nem tudtak megválaszolni.Szivesen beszélnék olyanokkal akik hasonló cipoben járnak!
2009. szept. 6. 18:54
 3/15 anonim ***** válasza:
egy hordó pénzre van szükséged a repjegyre, a vízumhoz, ilyesmihez. amerikai ügynökségekkel vedd fel a kapcsolatot, a magyarok még szép hogy lehúznak. :)
2009. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hello!Koszike a választ!A repjeggyel tisztában vagyok.Még a fizetésrol szeretnék erdeklodni.Szinte mindenhol azt olvasom hogy kb.ilyen heti 100 dollárt fizetnek.De nekem ennel sokkal tobbet heti 300-400 és még plusszba havi 2000.De viszont azt se lehet mondani hogy átverés mert eddig mindenki ilyen sokat igért volt mert arizoniai aki havi 4000 dollart fizetett volna nekem.Telleg lehetséges hogy ennyit fizessenek nekem?
2009. szept. 6. 19:48
 5/15 anonim ***** válasza:

szia én tudok oylan oladlt ügynökséget ahol elintéznek elég sok mindent repjegyet kiküldik stb... és vannak oylan au-pair blogok akik ezzel az ügynökséggel mennek ki sé angyon jólérezték magukat itt a blog: [link] [link]


ésitt az oldal [link] [link]

2010. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hello!


Koszike a válaszodat már megvan minden hogy kivel megyek es ha minden igaz osszel tudok is indulni..az au pair blogokat mar olvastam szinte az osszeset nagyon elvezetesek..esetleg te is szeretnél au pair lenni vagy talán már kint vagy?:)

2010. júl. 13. 16:51
 7/15 anonim válasza:
szia,bocsi az offért csak érdeklődni szeretnék h végülis ügynökséggel messze és h jogsi szükségese én is szeretnék kimenni minél hamarabb csak még az ügynökségen filózok nagyon mert erdélyi vagyok s itt nincs nagy választék ügynökségből sajna...
2010. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem csak ki szeretnék majd menni még 2 évérettségiig :D amugy ügynökséggel mész vagy hogyan mesélj miylen a család?
2010. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szija!hat sajna a jogsi szukseges en is most csinalom jowo 7en lesznek vizsgaim..az az igazsag hogy en is szlovakiai vagyok de az ugynokseg nagyon rendes segitenek mindenben.Maskepp nem tudsz kimenni csak ugynoksegen keresztul.Nezd meg hogy nalatok az irodak melyik amerikai ugynolseggel vannak szerzodesben mert en egyenesen tudok az amerikai oldalra regisztralni es mindent ott kell kitoltenem.remelem erthetoen irok:D...erdeklodj nalatok az ugynoksegnel es ok segitenek neked.Ha meglesz a csalad meg minden akkor mehetsz vizumot intezni..ha valamire kivancsi vagy irj levelet es szivesen segitek amiben tudok..sok szerencset es kitartást hozzá mert en is még csak az elejen vagyok de amennyi mindent inteznem kell meg fizeni háát:D
2010. júl. 22. 11:17
 10/15 anonim válasza:
szia,megint én vagyok:)...melyik ügynökséggel mész?lécci írj privátba, s h közvetítési díjat kell-e fizess(több helyen olvastam h ezeknek az ügynökségeknek nem kellene közvetítési díjat fizetni mert állítolag a családtól jó kis összeget kapnak...akk meg nem értem h az ügynökségek honlapján mért van az h ennyi meg ennyi közvetítési díjat kell fizetni) köszi előre is:)
2010. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!