Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm azért nem akar...

A barátnőm azért nem akar bemutatni a szüleinek, mert dohányzom, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt vagyunk, én őt már kb egy hónap után bemutattam a szüleimnek és azóta már sokszor volt nálunk a barátnőm.


Azt mondja, hogy ő,is szívesen elhívna engem hozzájuk, de nem lehet, mert a szülei nem tudhatják meg, hogy dohányzom...


Erről mi a véleményetek? Meglehetősen sértve érzem magam emiatt, hogy nem hív el.


2016. aug. 10. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
55%
Kinek mi köze hozzá, hogy dohányzol? Magánügy, a barátnődet meg valószínüleg nem zavarja, ezért vagytok együtt fél éve....
2016. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Zavarja szerintem, mert sokszor amikor rágyujtok, számonkér, hogy már megint cigizel? Meg kérdezgeti, hogy aznap hányat szívtam el. Ez is nagyon idegesítő
2016. aug. 10. 17:43
 3/78 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
64%
kedves kérdező...ha barátnőd mellett akarsz majd beteg lenni akkor persze zavarja...jot akar neked és nem akarja h megbetegedj...de a betegségeknek magad nézz utána hogy mit hogyan csinál a cigi...lehet ha szülei ezt kizáró oknak veszik..
2016. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben leszoknék. Magad miatt.
2016. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van a barátnődnek.

Milyen szar az hogy a szenvedély betegek inkább mindent megmagyaráznak mint hogy abba hagynák . Te is miért nem azon gondolkodsz hogy lekell szokni. A csaj helyébe lennék kapnál ultimátumot és kész. Beteg is leszel, büdös is vagy meg iszonyú sok pénzbe kerül.

2016. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Nekem elég rosszul esik, hogy emiatt kb szégyell engem. Pedig ráadásul a szülei kertes házban laknak, így bármikor ki tudnék menni cigizni az udvarra, szóval nem a lakásban dohányoznék náluk.
2016. aug. 10. 17:57
 7/78 anonim ***** válasza:
76%
Megcsókolni egy cigist... mintha kinyalnál egy hamutálat.
2016. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
83%
Hát miért talán büszkének kéne legyen rád, mert bagós vagy? Egyébként aki nem dohányos azt baromira zavarja, hiszen attól, hogy te már nem érzed, büdös vagy. Nehogy te legyél már még fölháborodva...
2016. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
79%

Igen szégyell , mert szégyen. Magadtól nem jössz rá?

De ha valaki össze akarja veled vagy bármilyen szenvedély beteggel kötni az életét , bizony jobb ha számol előtte. Csak napi egy doboz, az évente 365000 ft. De nem sokára emelni fogják legalább 30%-kal. Na ezt számold ki. Meg azt is add hozzá hogy egy doboz kevés lesz nem sokára. Az hogy szörnyű büdös vagy ne is beszéljünk.

2016. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
81%
Engem is zavarna ha dohányozna a pasim. Nem csodálom, hogy nem mutat be, inkább azon csodálkozom, hogy még együtt van veled. Ne áltasd magad, a ruhádból is cigiszag árad, csak Te nem érzed.
2016. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!