Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk ballagásra az...

Mit vegyünk ballagásra az öccsének?

Figyelt kérdés
Nem túl drága dologra gondoltam...azt tudom hogy szeret focizni,számítógépes játékot játszani,rajzolni..
2010. ápr. 19. 09:20
 1/9 A kérdező kommentje:
19 éves
2010. ápr. 19. 09:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet kapni "szép" rajzmappát . Azt a nagyméretű kötözőset . Mi lenne ha vennétek egyet és azt ti házilag bevonnátok valami hozzá illő stílusú csomagoló papírral ? Egyedi , nem drága és hasznos . Gondoltam valami rajzeszközre is , vagy művészeti könyvre .
2010. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azt az összeget, amit szánsz neki, kötözzétek virágba (pénzcsokor)!nagyon jól mutat és azt vesz rajta magának, amire szüksége van.
2010. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül, hogy kifejezetten megkérdeznétek, mit szeretne, semmit. Vagy konkrét kívánságot teljesítsetek, vagy adjatok pénzt. Vagy max. vásárlási utalványt, pl. számítógépes játékra. De meg ne vegyétek, annak nem fog örülni.
2010. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ballagásra inkább pénzt,ékszert szoktak adni,vagy olyan dolgot,amiről biztosan tudják,hogy tetszeni fog az adott személynek.
2010. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A párom 22 éves,tanul,ahogy én is,nem tudnánk több tízezret adni... A rajzmappa meg azért felejtős sajnos,mert csak otthon rajzolgat,szakkörben vagy ilyesmi helyen nem műveli,más jellegű suliba adta be a jelentkezését is.
2010. ápr. 19. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

tesóm is most ballag,nemrég ellopták a biciklijét,úgyhogy ez volt minden vágya,már "előre" odaadtuk neki,és nagyon boldog volt! amúgy a ballagásra pedig virágot,lufit kap,utána pedig enni megyünk:)

szerintem a pénz személytelen,de abból végülis ott vesz és azt amit ő akar,ami neki tetszik!

Sok sikert!

2010. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki vmi ezüst ékszert, a fiúk azt jobban szeretik, sokkal fiatalosabb és nem olyan drága.
2010. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak akkor adjatok pénzt, ha gyűjt valamire, vagy abszolút nem tudod, hogy mit szeretne.(Hamar elfelejti, hogy tőletek kapta)


De el tudnék képzelni ilyeneket:


- Közös kirándulás olyan helyre, ami ő is érdekli (Gödöllő, Krasznahorka, Fővárosi állat és növénypark, Debrecen, Pécs stb.)

- Könyv vagy könyvutalvány

- gravírozott toll

- kedvenc focicsapatának meze

- focilabda

- meccsre jegy

- egy üveg ital, ami a nevére van palackozva

- ha tovább tanul, akkor egy jó kis bőr táska, amivel suliba jár (mondjuk az már egy kicsit több, mint 10000, de össze lehet dobni)

- pénztárca

- karóra

- színházjegy/mozijegy/koncertjegy

- egy kép a kedvenc festőjétől (színes fénymásolat), vagy lehet olyan nagy alakú képeket kapni, amit neki kell számok után kifesteni. Volt a múltkor Van Gogh-os, nekem nagyon tetszett, csak nem vettem meg.

- rézkarc (amit ő karcolhat ki, kreatív hobby boltokban olyan 1500-3000 Ft körül van)

- dimenziós Puzzle


S persze a virág és bonbon az alap.

Virágból inkább: kála, sárga vagy zöld rózsa (esetleg kék), vagy egy szerencsebambusz (az sokáig szép lesz)

2010. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!