Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért fel tudom jelenteni a...

Ezért fel tudom jelenteni a rendőrségen a nagybáttyám?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje mikor ide jön nálunk/egy településen lakunk/mindig csak fenyeget, hogy így-úgy megver meg ilyeneket mond, hogy "te kábítószeres köcsög ki kéne az erdőbe a fához kötni egy hétre kaja meg víz nélkül"

Bevallom kábítószereztem/herbál,kristály./

De már régóta befejeztem ezt a hülyeséget/2éve/.

Az lenne a kérdésem fel tudom jelenteni ezt az embert?

Bizonyítékom nincs semmi. Börtönviselt ember/megvert pár rendőrt/ ha ez számít valamit.


2016. aug. 12. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Feljelenteni tudod, csak minek?
2016. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hozd tudatára hogy bagoly mondja verébnek. Vagyis börtönviselt rendőrverőként ő beszél neked?
2016. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Feljelentheted! de bizonyíték hiányába megszüntetik az eljárást.

DE :ott volt még valaki amikor ezeket mondta? mert ha igen akkor van tanú is. szóval akkor már van értelme feljelenteni.

És szerintem érdeklödj ügyvédnél is, az többet tud mondani.

2016. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Vissza akarom küldeni a rácsok közzé!

Ja meg annyi, hogy 18éves vagyok szakmám van csak munkanélküli vagyok és anyámékat biztatja arra, hogy rakjanak ki a házból ha nem rakok az asztalra havi szinten min. 50ezret.

Fogalmam nincs, hogy mit csináljak

2016. aug. 12. 14:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen itt van anyám is mindig mikor mondja ezeket de ő úgy sem tanúskodna a testvére ellen
2016. aug. 12. 14:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Fel tudod, verbalisan fenyeget! De ez itthon semmit sem jelent. Majd ha megtamadna, megverne, de igy ... Miert nem kerulod el a talalkozast vele? Ha odamegy, te menj el hazurol! Nem muszaj vele tartani a kapcsolatot! Nem muszaj hallgatni, amit mond! Pl nekem van egy nagynenem, igazi penzehes, onzo, antiszoc no! Mikor meghaltak a nagyszuleim jott es nyujtotta be az igenyeit, meg csapkodta az asztalt, hogy neki jogai vannak! Ugy allit be hozzank, hogy egy telefont nem ereszt meg, hogy jon! Szombat delben ide allit, nyilvan a szuleim megetetik, meg itt ul 2 orat! Na, en meghallom, hogy itt van, es nem megyek le a foldszintre! Ennyi! 1 eve nem beszeltem vele.
2016. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolso!

Csak az a baj ezzel az elkerülős megoldással, hogy bejön a szobámba beáll az ajtó elé és egy "kétajtós szekrény" a pali. Ki se tudok menni még ha akarok se.

2016. aug. 12. 15:01
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrd ki magad, azt csapkodjad állba.
2016. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Értem (dehogy értem), hogy anyád nem tanúskodna ellene, de azért megkérhetnéd, hogy állítsa már le!
2016. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"18éves vagyok szakmám van csak munkanélküli vagyok "


Arra még nem gondoltál, hogy esetleg van igazsága, és anyádék egyet értenek vele?

Amúgy meddig akarod még eltartatni magad másokkal??

2016. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!