Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elköltözök otthonról úgy,...

Ha elköltözök otthonról úgy, hogy a szüleim nem támogatják és azt mondják, hogy ha nem megyek haza xy-ra amikor ők kitalálják akkor bejelentik a rendőrségen, hogy eltűntem és ha bevisznek nem jönnek értem. Ezt megtehetik úgy, hogy nagykorú vagyok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetik meg. Ha 18 alatt lennél, akkor rendőrség hazavihetne bármikor, de így, ha elküldik érted a rendőröket és ők megtalálnak, te megmondod, hogy önszántadból jöttél el otthonról, és szépen békénhagynak.
2015. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog bevinni a rendőrség.

Megkeresnek az új lakcimeden, maximum. Ott pedig közlöd hogy önszántadból költöztél el.

2015. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
dehogy tehetik
2015. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 18 éves akkor a szüleid hiába fenyegetőznek rendőrséggel azok nem fognak téged sem bevinni, sem előállítani, sem letartoztatni, sőt nem fognak veled foglalkozni. Felnőttként bárhová elmehetsz, nem felelősek érted a szüleid.
2015. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Szülők! Szülők! Szülők!


VAGY MÉGSEM SZÜLŐK AZ ILYENEK???

2015. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a rendőrség esetleg még eljárást is indít majd a szüleid ellen, hiszen tudták hogy nem tűntél el, mégis azt mondták, félrevezették a rendőröket.

veled semmit nem csinálnak, ha kiderül hogy önszántadból mentél el.

2015. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!