Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez fotdulhatok segítségért...

Kihez fotdulhatok segítségért ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Eltörtem a lábam, még egy hétig fekvőgipszben leszek.A férjem idegbeteg, ordìtozik velem ha megkérem hogy segítsen. Ma a folyamatos üvöltözés mellett egyszer hozzávágta a járókeretet a begipszelt lábamhoz, egyszer pedig belerúgott a kanapéba, amin fekszem. Van egy 16 hónapos lányom, akit ìgy nem tudok ellátni és mellé még ezt az ordìtozást is hallgatnia kell szegénynek. Felhívtam anyukámat és megkértem hogy vigye el a gyereket addig, mìg nem tudok lábra állni. Erre azt mondta hogy nem viszi el, a férjemnek igaza van hogy ordìt meg rugdalja a kanapét, azért csinálja mert én felidegesìtem. Szóval maradjak csendben és legyek neki hálás amiért foglalkozik a gyerekkel.


Nem tudom mit csináljak, kihez forduljak, mert nem akarom a gyerekemet egy hétig még kitenni ennek. Viszont fekvőgipszben nem tudok elmenni innen és elvinni őt. Nincs senki, aki tudna segíteni. Van valami ötletetek?



2016. aug. 13. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy inkább a saját anyám egész életemben mindenért engem hibáztatott, ahogy most is, mert szerinte bármi van, az csakis az én hibám lehet.

Mellesleg semmilyen körülmények között nincs rendben az, hogy valaki kiszolgáltatott helyzetben lévő embert bántson.

2016. aug. 13. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sajnálom a kicsi gyereket, hogy ilyen családba született, de valljuk be a férjed 16 hónappal ezelőtt is ilyen tahó, bunkó ordibáló ember lehetett. Vagyis erre mondják, hogy azt eszed amit megfőztél.

De a kicsit sajnálom, nagyon rossz lehet neki, hogy már 16 hónaposan amikor kíváncsi a világra ezt kell tapasztalnia. Érzelmileg labilis lesz majd idősebb korában. Ha segítséget nem tudsz kérni anyádtól, akkor kérj anyóstól vagy testvértől, rokontól vagy egy jó baráttól. Csak van valaki?? Ha nincs akkor nincs más, lehet fizetni nővérnek, bébiszitternek aki vigyázz rá. Igaz nem viszi el, veled marad, de legalább a férjednek is lesz annyi esze, hogy idegen előtt nem rugdoss, és ordibál.

2016. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is nagyon sajnálom a lányomat, sokkal jobb életet érdemelne ennél. Amint tudom elviszem innen.
2016. aug. 13. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Keresd ki at illetékes családgondozó számát, hívd fel, beszélj vele. Ő tud segíteni és tanácsot adni.


Aztán ha van eszed, elindítod a válást.

2016. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!