Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl?

Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mások magánéletével foglalkozni, de ez nem hagy nyugodni.

Szal van egy srác 18 éves. Az apja meghalt amikor kicsi volt, viszont hagyott örökséget,

Most kapta meg a fiu a pénzt es vett egy autót 200 ezer forintert es egy szamitogepet 1 millio forintert. Termeszeresen caak csgozik és lolozik rajta. Mit gondoltok erröl?


2016. aug. 15. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a srác öröksége, és azt csinál vele amit akar. Ő ezt akarta csinálni, lelke rajta.
2016. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"es egy szamitogepet 1 millio forintert. Termeszeresen caak csgozik és lolozik rajta. Mit gondoltok erröl?" Azt, hogy egy számítógépekhez egyébként nem értő idióta, és csak felvágni akar. "es vett egy autót 200 ezer forintert" Meg azt, hogy egy vadbarom, aki az autón spórol, hisz szerintem ha egy jobb kocsit vett volna, inkább azt használja majd 10-15 (vagy több) évig, mint a gépét.
2016. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
A helyében pont, hogy kocsira költöttem volna többet, mint egy műanyaglapra túlárazott alkatrészekkel
2016. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom róla,hogy vehetett volna értelmesebb dolgot is,de az ő dolga xdddd
2017. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!