Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy válás/szakít...

Mit gondoltok egy válás/szakítás utáni ilyen viselkedésről és erről az emberről?

Figyelt kérdés

22 éves fiatal férfi, de 16-17 éves kora óta ugyanott tart. Az iskolát abba hagyta, elvégzett egy biztonság őri tanfolyamot de ott is hol dolgozik hol nem. Drogozik, cigizik.

Mindenkit aki jobb körülmények között él annak beszól és kötekedik vele.

Agresszív viselkedés, hazudozás.


2015. nov. 20. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Egy ilyen embert nem tartok semmire, mert csak teng-leng az életben.


De hogy ehhez, hogy jön a válás/szakítás, azt nem értem, ez a véleményemen nem változtatna.

2015. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez miért szakítás utáni viselkedés? Nem értem.
2015. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anélkül is ez lett volna, gyenge jellem, ez csak egy indok.
2015. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy válás vagy szakítás után a másik fél aki a sértett mindenféleképp megváltozik. Sokszor aki szakít nem érti miért viselkedik olyan visszásan vele a másik XD


Persze és legyenek tovább barátok évek múltán. (a fő kérdésre adtam most választ)



Amúgy nem értem én sem hogy az alkérdésed miként függ össze a fő kérdéssel. Elég értelmetlen így, bocsi.

2015. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nincs és nem is volt mellette senki aki húzza, motiválja. egy embernek erre szüksége lenne. vagy valszeg ő nem találta meg azt a valakit.


szakítás után általában az ember lehullajtja az álarcát és reményeit és önmaga lesz.

2015. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*aki felfelé/előre húzná
2015. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
baromira nem kéne így lenézni azt a személyt aki ilyen helyzetbe kerül és ahhelyett hogy beletaposnál inkább segíts rajta, de nyilván okkal hagytad ott vagy ő téged.
2015. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!