Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy megvegyenek nekem valamit?

Figyelt kérdés
Ugye kijott a moziba a Suicide Squad....nagyon el akartam ra menni de a szüleim nem engedtek meg...erre facebookon lattam egy hirdetest egy angol oldaltol (Pillow King), ott pont Suicide Squad-os parnakat arulnak...es most le van arazva 1300ft-ra, es en nagyon szeretnek egyet, de a szuleim nem akarjak megvenni, szuletesnapom meg csak egy honap mulva lesz...

2016. aug. 16. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
*csaj
2016. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És nincs 1300 ft zsebpénzed?
2016. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kapok zsebpenzt.....
2016. aug. 17. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem kapok. 15 éves vagyok, 15 éve nem kapok... Gyűjteni kell. Születésnapokból, ünnepekből,olyan eseményekből kapott pénzt nem rögtön költeni, hanem félre rakni, mert, mint például az adott esetben is, több hasznát veszed egy ilyennek, mint amikor arra elköltötted
2016. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ilyenkor a nagymamámhoz fordulok. Mind a két nagymamám bármit megtenne értem,de tölük is csak mértékel kérek. Egy honapban egyszer kérek például egy ruhára,vagy ha elakarok menni a barátnőimmel valahova beülni akkor egy pohár üditőre kérek tölük. Szóval igen. A nagyszülökhöz ilyenkor tanácsos fordulni,de csak ha nagyon nagyon vágysz valamire. :)
2016. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!