Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Deczki József kérdése:

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy megvegyenek nekem pár dolgot? Vagy hogy kapjam egy macskát!?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Anyám, Apám. Hosszas mérlegelés után arra következtettem, hogy az életemet egy szőrmók jószág tenné teljesebbé. Kérlek kísérjetek el az állatmenhelyre, hogy magamhoz vegyek egy hányattatott sorsú macskát. Nem kell aggódnotok, elkövetkezendő életemben csakis én fogom őt gondozni, etetni, macskaalmot cserélni. Ivartalanításra és oltásokra a pénzt megelőlegezném tőletek, de amint módomban áll - diákmunkából - vissza fizetem mindezt. Illetve, ha nem állna módomban a megfizetés, kérlek titeket ne ajándékozzatok meg születésnapomon, illetve karácsony napján. Kész vagyok erről lemondani és életemet a szőrmók gondozására szentelni.

Továbbá kérlek titeket, hogyha hibát követnék el eme macska gondozása során, ne az állatot büntessétek, hanem engem.

Tisztelettel, Szerető fiatok: Deczki József.

2016. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Mit szeretnél, és mi az ellenvetésük? Lehetséges, hogy nem engedhetitek meg magatoknak ezt a plusz kiadást, a macska ellen szólhat allergia is.

Szóval, mit mondanak a szüleid?

2016. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

egy macskát kemény meló ám gondozni, fel vagy rá készülve? folyton lesned kell van-e neki kaja, pia

aztán amikor megette a kaját piát, akkor ki kell pucolnod a kakiló dobozát

aztán ha kipucoltad a kakiló dobozát akkor össze kell szedned a macskaszőrt, amiből így nyár környékén annyi van, hogy egy komplett bundát lehetne belőle varrni


szóval szóval


napi 1 órád ha nincs, akkor szerintem kérj inkább tamagocsit

(esetleg ha kertes házban éltek, akkor hivogathatsz macskát, amelyik megél kint, neki csak simogatás kell néha meg egy kis kaja. kakilódoboz nem, és a szőrt sem kell szedegetni mert a jóisten ezzel a finom meleg nyári széllel kifújja a bundájából)

2016. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!