Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem...

Mit tegyek, ha a férjem üzletfeleinek a titkárnői túl bizalmaskodóan közelednek a férjemet? A jelenlétemben is. Rólam persze tudomást sem véve.

Figyelt kérdés
Két esetben fordult ez elő.Az egyik hölgy ahogy észrevett,visszafogottabb lett.De a másik hölgy odaszaladt a férjemhez amikor meglátta,át akarta ölelni,a férjem zavarba jött és eltolta,hogy bemutasson engem gyorsan..de egy gyors kézfogás és visszatért a férjemhez,átölelte .A férjem zavartan eltolta ...Férjem azt mondja ő sem érti a bizalmaskodást,kizárólag üzleti kapcsolatban vannak..Szerintetek?
2016. aug. 17. 23:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

szerintem a férjed jól kezeli :)

ha nagyon tolakodnak a hölgyek, szólni kell nekik, hogy ez nem kívánatos, ha ennyi sem elég, akkor lehet szólni a főnöküknek...


Addig bizalmat kell szavazni a férjednek, amíg hazajár időben, kedves veled és őszinte. :)

2016. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon erdekes! :D En sosem olelgettem egyik munkatarsamat vagy a fonokomet, pedig elofordult, hogy a fonokom velem egy idos volt! Az ugyfeleket plane nem!! Uzlettarsak ott nem voltak, csak grafikusok vagy programozok, fotosok, de ok kb bejottek a fonokhoz, vele beszeltek, en az egyikkel parszor egyutt cigiztem meg megkinaltam kaveval, de konkretan mar a nevere sem emlekszem. Ok nem nalunk dolgoztak! Es en nem titkarno voltam, annal azert magasabb beosztasban. Sok munkatarsammal nagyon jo kapcsolatban maradtam, nem tul kozeli, de barati viszony. Oket a szuletesnapjukon oleltem meg pusziltam meg, mikor adadtam az ajandekot. De ilyet?! Mar bocs, de en biztos nem ugranek egy hazas ferfi nyakaba meg olelgetnem, ez mi?!
2016. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Őszinte legyek?

Szerintem volt előzménye az ölelgetéseknek.

Elképzelni sem tudom, hogy valaki üzleti kapcsolatban csak úgy átölelje a másikat. A titkárnő meg pláne nem, hisz ő csak a főnöke érdekében beszél a vállalkozóval (=férjeddel).

2016. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Én simán lerángattam volna a férjemről, és megkérdeztem volna tőle, hogy ez is a munkaköréhez tartozik-e. Mondjuk én alapból elég harcias vagyok ilyen téren, de szerintem te is érzed, hogy ez így nem normális.
2016. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is volt előzménye, sőt még a találkozáskor is volt... Ilyen titkérnőket... pff. Semmi profizmus, nulla tisztelet sema munkája, sem irántad.
2016. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 zombienyul ***** válasza:
88%

Minden elismerésem a nyugalmadért, sajnos én biztos nem kezeltem volna így a dolgot, nekem ez nem fér bele egy főnök-alkalmazott viszonyba...


Én is voltam beosztott, volt hiperédes főnököm, de soha, soha nem öleltem meg, se puszi se semmi, mert nekem az nem fér bele, még ha szingli lett volna akkor sem, de úgy meg végképp nem, hogy a felesége ott áll tőlem 1 méterre. Hát bocsi de nekem nem tetszene a dolog.

2016. aug. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezeket megdugta a férjed...
2016. aug. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon aranyos a naivságod és a férjed iránti bizalom, de kizártnak tartom, hogy ne lett volna hasonlóan bizalmaskodó előzménye a dolognak. Gondolj csak bele, ismerik egymást, nem első találkozás, azért engednek meg maguknak ilyen viselkedést, mert ez a "megszokott", ráadásul többes számban beszélsz, nem egyedi eset egy lökött titkárnővel. Azért nem vettek rólad tudomást, mert nyilvánvalóan eddig nem kellett, hogy zavarban érezzék magukat az ilyen viselkedésért, és a fene gondolta volna, hogy most a férjed hozza a feleségét, így vissza kellene fogniuk magukat.
2016. aug. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Vannak ilyen idióta nők, akik előzmény nélkül, első alkalommal is csimpaszkodnak, ilyen a kolléganőm is, sokszor én érzem kellemetlenül magam miatta :(
2016. aug. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb mondd a férjednek: Fizesd ki és menjünk, nem érünk rá.
2016. aug. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!