Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem...

Mit tegyek, ha a férjem üzletfeleinek a titkárnői túl bizalmaskodóan közelednek a férjemet? A jelenlétemben is. Rólam persze tudomást sem véve.

Figyelt kérdés
Két esetben fordult ez elő.Az egyik hölgy ahogy észrevett,visszafogottabb lett.De a másik hölgy odaszaladt a férjemhez amikor meglátta,át akarta ölelni,a férjem zavarba jött és eltolta,hogy bemutasson engem gyorsan..de egy gyors kézfogás és visszatért a férjemhez,átölelte .A férjem zavartan eltolta ...Férjem azt mondja ő sem érti a bizalmaskodást,kizárólag üzleti kapcsolatban vannak..Szerintetek?
2016. aug. 17. 23:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%

Biztos azt hitték,te is így vagy a sok közül,azért nem nagyon zavarta őket a jelenléted!

El sem tudom képzelni,de ha valakivel bizalmas viszonyban lennék,tuti nem ölelgetném mások szeme láttára!

De valami akkor sem ok,ezekkel a nőkkel!

2016. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Hol találkozol te a férjed üzletfeleinek titkárnőivel?
2016. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Andizsuzsi ***** válasza:
57%
Kéretik a kérdést nem lepontozni, hanem megválaszolni.
2016. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok.Igen,engem csak megerősítettetek abban amit gondoltam én is erről a dologról.Csak a férjem annyit mondott,hogy az egyikkel még nem is találkozott,csak üzleti e-maileket váltottak (ennek ellenére amikor személyesen látta a férjemet - állítólag először-rögtön tudta kiről van szó )az ölelgetőssel pedig előtte egyszer találkozott állítólag,de akkor a főnökével együtt egy megbeszélésen voltak......Hát nem tudom....tudom,hogy nem életszerű amit a férjem mond és az amit én látok a saját szememmel,de azzal próbál nyugtatni,hogy túl féltékeny vagyok....:) szerintetek csak szimplán hülye...ugye? :)
2016. aug. 18. 09:35
 15/28 anonim válasza:
91%
Sajnálom, de itt biztos, hogy volt előzménye a dolognak :( Ha még nem is aktusról beszélünk akkor bármi másról flört,kávé,udvarlás minimum történhetett.
2016. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%

Figyu, én kórházban dolgozom, ahol más a légkör, mint egy átlag munkahelyen. Rengeteg nő dolgozik itt, akiknek munkája a meztelen emberi test. Annyi meztelen férfit látnak naponta, mint ahányat te felöltözve. Mégis, a kb. 30 nő közül egy-kettőt tudnék megemlíteni, akinél előfordulhat - no nem ölelés, de - érintés. Pl. beszélgetés közben megérinti a karomat, vagy ha hátam mögött áll, és szólni akar, akkor megérinti a vállamat. Ennyi, nem több. Találkozásnál az ölelés elképzelhetetlen még náluk is. És én ugyebár egy jól ismert kollégájuk vagyok, nem egy most először (vagy másodszor) látott külső vállalkozó.


No, ezek után mondom, hogy én nem hiszem el, hogy a férjed ártatlan ebben a dologban.

2016. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is van olyan koleganom aki az elso percben puszi oleles ...

Ingatlanoskent dolgozunk es nem egyszer volt problema belole az ugyfelek reszerol, de o ilyen

Nagy mosoly oleles puszi nonek pasinak egyarant

Viszont marha hatekony a munkajaban ...

Ennek ellenere is

2016. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Rendben,de kíváncsi vagyok,hogy az ölelgetős,ha ezentúl ugye én megyek majd a megbeszélésre stb..hozzám is oda fog e szaladni,hogy megöleljen....mert akkor visszavonok mindent amit erről az ügyről gondoltam....
2016. aug. 18. 10:48
 19/28 anonim ***** válasza:
26%
Egy órával ezelőtt még én is azt akartam írni, hogy biztos van köztük valami, de az előbb átölelt, meg puszit adott egy olyan nő, akit addig csak buszon láttam kétszer messziről. Nagyon meglepődtem, hidd el.
2016. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
80%

Majd írd le a tapasztalatokat, én személy szerint már nagyon kíváncsi vagyok, hogy a csaj típusából adódik-e.


(15-ös)

2016. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!