Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem...

Mit tegyek, ha a férjem üzletfeleinek a titkárnői túl bizalmaskodóan közelednek a férjemet? A jelenlétemben is. Rólam persze tudomást sem véve.

Figyelt kérdés
Két esetben fordult ez elő.Az egyik hölgy ahogy észrevett,visszafogottabb lett.De a másik hölgy odaszaladt a férjemhez amikor meglátta,át akarta ölelni,a férjem zavarba jött és eltolta,hogy bemutasson engem gyorsan..de egy gyors kézfogás és visszatért a férjemhez,átölelte .A férjem zavartan eltolta ...Férjem azt mondja ő sem érti a bizalmaskodást,kizárólag üzleti kapcsolatban vannak..Szerintetek?
2016. aug. 17. 23:44
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Mindenképpen! Engem is érdekel....Nem akarok azonnal pofozkodni,ha nem ismerem kellően a körülményeket....1.,mert elveszítjük a munkát2.,beégek ha csupán a csaj ilyen természet és boldog boldogtalant ölelget....viszont,he velem tartózkodó,annak ellenére,hogy én egy tök mosolygós kedves személy vagyok ,akkor ott bűzleni fog a dolog...na akkor letojom,de leépítem a kiscsajt...férjemnek meg adok pár tanácsot,hogyan küzdheti le hatékonyabban az öregedéssel járó változásokat...:)
2016. aug. 18. 11:11
 22/28 anonim ***** válasza:
87%

Nyűgös lennék egy ilyen helyzettől. Ne vígy minket a kísértésbe, odatalálunk magunk is.

Szerintem van valami előzménye, minimum flört.

2016. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

Elmondom, mi nem kerek nekem itt.

Ez a nő titkárnő. A titkárnő a főnök legközvetlenebb munkatársa. A cégnek vannak üzletfelei, akikkel sok esetben a titkárnő intézi az intéznivalókat.

És a titkárnő úgy viselkedik, hogy kellemetlen helyzetbe hozza az ügyfelet. Nos, én főnökként megválnék a titkárnőtől. Egy titkárnőtől a minimum elvárásom az, hogy tudja a társasági viselkedés alapvető szabályait. Hogy ne hozza kellemetlen helyzetbe cégünk ügyfeleit. És innentől nem érdekel, hogy szorgalmas, lelkiismeretes, nyelveket beszél stb. Találni lehet ugyanilyet azok közül is, akik nem smárolják le a belépő üzletfelet.


(Természetesen nem biztos, hogy minden főnök úgy gondolkodik, ahogy én. Az is lehet, hogy a főnök kihasználja benne, amit ki lehet ;-), és pont ezért ragaszkodik ehhez a dolgozóhoz.)

2016. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

Most vagy megbízol a férjedben, vagy nem. Neked kell eldöntened.


"az egyikkel még nem is találkozott,csak üzleti e-maileket váltottak (ennek ellenére amikor személyesen látta a férjemet - állítólag először-rögtön tudta kiről van szó"

Lehet, hogy szimplán megörült, hogy személyesen is megismerkedtek - lehet, hogy ímélen szimpatikus volt a férjed. Gondolom nem váratlanul mentetek.


Mivel nem láttuk, hogy mi történt, nem tudhatjuk, hogy csak túlreagálod-e a dolgot, vagy valóban rendkívüli, ami történt.

2016. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi amit leírtam,úgy történt.Nem vettem el és nem tettem hozzá....Én azért tettem fel nektek a kérdést,mert én kiakadtam,konkrétan sokkolt a látvány. Férjem azt mondta,szerinte ez természetes és ezen senki nem akadna fenn...:) Csak kíváncsi voltam,én reagálom e túl....De azt hiszem elég sok ,sőt 99% kommentelő szintén nem tartja ezt olyan általános helyzetnek...hogy bízom e a férjembe? Eddig igen,bíztam...de mindenki kaphat egy pofont amitől elgondolkodik,hogy hoppá,ezt nem ismertem a férjem életéből,erről nem beszélt....igen szerintem előfordulhat az emberrel amikor valami szokatlan helyzet kihozza a bizalmatlanságot....
2016. aug. 18. 14:29
 26/28 Andizsuzsi ***** válasza:
68%

"Andizsuzsi amit leírtam,úgy történt.Nem vettem el és nem tettem hozzá.."


Félreértettél. Nem vontam kétségbe, csak nem vagyok biztos benne, hogy valóban az történt, amit láttál, vagy amitől tartasz, hogy láttál. Bízom benne, hogy egy félreérthető szituációt félreértettél.

2016. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Én is bízom ebben.Ha így van,akkor elnézést kérek a férjemtől.Ha az igazolódik be amit érzek most ezzel kapcsolatban,akkor sem dőlök a dugámba...:) csak akkor másképpen fogom látni a dolgokat...a világ sem fordul ki a helyéből...:) De a kiscsajt utána biztosan "megtáncoltatom",csak,hogy érezze a törődést..:)
2016. aug. 18. 14:53
 28/28 anonim ***** válasza:
Sajnos hulyere vesz teged :(
2016. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!