Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha zaklat a volt...

Mit tehetek ha zaklat a volt vőlegényem családja?

Figyelt kérdés
10évig voltunk majdnem együtt az utolsó 3évben ő Németországban kezdett el dolgozni. Mikor megismertem gyárban dolgozott sőt volt hogy munkája sem volt és amikor több pénzt keresett nem szerettem jobban. Én dolgoztam itthon. Majd 2éve elkezdtünk építeni szüleim telkére egy kis lakást hogy jobb legyen mikor haza jön. Ő akarta hogy ne menjünk még külön és pénzünk sem lett volna rá. A párom viszont megcsalt nekem ez nagyon fájt. Nem csak egyszeri botlás hanem szeretői kapcsolatuk lett azzal a nővel akinek volt párja aki mondjuk 2hete elhunyt. Én ezt nem tudtam megbocsájtani neki. Nem is nagyon akarta ő sem. A családja akik addig nem is foglalkoztak vele illetve akkor keresték mikor pénz kellett nekik, nekem álltak hogy kihasználtam a párom ők mindig mondták neki de nem hitték el. Épitett nekünk házat szórta a pénzt nekem és a családomnak. Nekem adott de nem pár hónapos kapcsolatunk volt viszont szüleimet soha sem pénzeltük. Nem tudom mi lesz így nekem ez a helyzet rosszul esik. Úgy gondolom ha a pénzt akarnám akkor nem érdekelne hogy csalt vele lennék... mit tegyek vagy tehetek vagy mondjak ha ismét nekem állnak???
2016. aug. 22. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Elég zagyva amit írsz. Hol laksz most? Ha jól értelmezem, a szülők telkén van a házatok, onnan elmentél már? Ha igen, és még mindig zaklatnak, mondd meg nekik, hogy feljelented őket a rendőrségen, ha nem hagyják abba.
2016. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem kell semmit mondanod nekik. Te nem tartozol elszámolással a párodon kívül SENKINEK, azzal kapcsolatban, hogy miét szakítottál vele.

Ha neked állnak, hátat fordítasz és elmész, ha felhívnak leteszed a telefont.

2016. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én szüleim telkére épitettük fel
2016. aug. 22. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem,hogy most mi van? mi baja van a családnak? miért téged basztatnak,amikor a drága gyermekük csalt meg téged?

jó már értem, fáj nekik,hogy rádköltötte a pénzt,nem rájuk(szülőkre).ez van. én leszarnám, megszakítanám a kapcsolatot az egész bagázzsal

2016. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajuk, hogy nem ők kapták a pénzt, pedig remekül el tudták volna költeni...

Ne törődj velük, te semmit nem tettél, amiért kellemetlenül kéne érezned magad.


A családját küldd el a búsba, ha tovább zaklatnak, akkor rendőrség.

2016. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy a lakás a szüleid telkén van, viszont a lakást gondolom közös pénzből húztátok fel.

A vőlegényed családjának semmi köze ahhoz, hogy ti ketten hogyan egyeztetek meg erről, de sejtem, hogy a lakás árának a felét szeretnék.

2016. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, nem vettem észre, hogy a te szüleid telkén van, pedig írtad. na mindegy.

A pasi kérheti a ház árának felét, de a családjának ehhez semmi köze. Úgyhogy fogják be a pofájukat.

2016. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha zaklatnak jelentsd fel őket.


Hogyha megkeres az ügyvédjük, hogy pénzt követelnek tőled valami miatt, akkor tedd fel újra a kérdést és ne azt írd, hogy mennyire rosszul esik valami, mert engem speciel nem érdekel. Hogyha van olyan kérdésed amiben tudok segíteni tedd fel érthetően.



Ismétlem: ha nem hagynak békén akkor jelentsd fel őket egyenként. Majd ha kapnak egy idézést a rendőrségtől alábbhagynak.

2016. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!