Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esténként mindig benyit...

Esténként mindig benyit anyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 11-12 fele néha rámjön a ráránthatnék, olyankor szépen csöndben becsukom az ajtót, és nekilátok. Anyám ezt valahogy mindig megérzi, vagy én nem tudom, de pont miután elmentem egyből benyit. Mindig mondja, hogy most már aludj, és tárva nyitva hagyja az ajtót, persze utána meg már takarítani is nehéz. 15/f

2016. aug. 28. 23:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Veszel egy reteszt az ajtódra, és felszereled. 600 forint és kb. fél óra. Problem solved.
2016. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg anyukádnak, hogy ne nyisson be a szobádba, mert neked is kell egy kis magánszféra, nálam ez bejött, bár én nem nagyon huncutkodok, csak na, tini vagyok, ne jöjjenek már be, amikor egyedül vagyok:D
2016. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Megmondanám én neki, de egyből besértődne, és hozzám se szólna pár hónapig... A reteszre én is gondoltam, de azt meg egyből levetetné, hogy minek az.
2016. aug. 28. 23:37
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Kulcs a zárba?
2016. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
2-es vagyok. Nem fog belőle nagy ügyet csinálni. Én a mamámmal élek, nem túl fényes a kapcsolatunk, még is megértette, és ugyan úgy hozzám szól. Egy anyuka meg szerintem sokkal megértőbb, mint egy nagyi, mert mindenki tudja, hogy a nagyik nem a megértésükről híresek:D
2016. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Jó fura az anyukád, h igy figyeli a maszturbaciós szokasaidat, eleg perverz dolog.

Az h azt mondaná h minek a retesz, igazi álszentség, jól tudja h egy 15 eves fiú teli van hormonokkal es igenye van h elzarkózzon. Szerintem tartsd csukva mindig az ajtot , nemcsak amikor rárántasz, h ne tudja mikor csinalod es mikor nem.

Probald csinalni mikor nincs otthon.

Mindenestre tapintatlan

2016. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Tegyél az ajtó elé valamit (mondjuk széket), ami megakadályozza abban, hogy benyisson.
2016. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
te kopogsz, amikor anyukádhoz mész be?
2016. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Rejszolj tusolás közben, oda csak nem nyit be...
2016. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Az alábbiakat közöld vele:

Anya! Jelzem, hogy esténként 23:00-kor recskázni szoktam a szobámban. Amennyiben ebben az időpontban rám nyitsz, azt fogod látni, hogy gyötröm a gyíkot. Ha nem szeretnél ezzel a látvánnyal szembesülni, ne nyiss rám. Ha magával a gyíkgyötréssel vannak problémáid, fizess be engem egy örömleányhoz. Köszönöm szíves figyelmedet.

2016. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!