Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Mit tennél ha kiderülne, hogy a párod a régi szerelme után nevezte el a lányotokat?

Figyelt kérdés
Nyilván később derült ki, jóval a gyermek születése után.
2016. szept. 8. 13:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván megbeszélnénk a nevét, hogy mi legyen, miért az. Nem önkényesen döntene.
2016. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem kicsit döbbennék meg.

Hogy őszinte legyek egy kicsit betegesnek is találom.

2016. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%

nevezte el-miért te nem voltál ott, nem beszéltétek meg?

A régi szerelmekről sem beszéltetek korábban?

2016. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Elég fura lenne, de az is, ha ilyen nagy szerelemről te nem tudtál előtte, vagy legalább is nem tudtad, hogy hívják.
2016. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Ragaszkodott ehhez a névhez (csak nem mondta el miért), az anyának meg nem volt kifogása ellene, mert időközben megtetszett neki is.
2016. szept. 8. 14:03
 6/40 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerint nem a te gyereked. Akkor meg mit foglalkozol vele kiről nevezte el? Ha nekik jó akkor nem mindegy.
2016. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
71%

Volt már ilyen kérdés, szerintem nem is egyszer.

Akkor is leírtuk sokan, hogy agyatlan barom, aki ezen túráztatja magát (mások finomabban fogalmaztak).


Nekem volt X db barátnőm, miért ne adhatnánk bármelyikük nevét a lányunknak, ha nekem és feleségemnek is tetszik az a név? A nevet a férj és a feleség egyetértésben kell, hogy kiválassza. Ha pedig a feleségnek (fordított esetben a férjnek) is tetszik, akkor évekkel utána miért pattog azon, hogy kiderült, párjának volt egy ilyen nevű szerelme?

Szerintem paranoiás az a nő (vagy fordított esetben férfi), aki emögé bármit odaképzel, féltékenykedik stb.

2016. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Az anya nem tud róla.
2016. szept. 8. 14:08
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a regi szerelmem Noeminak hivjak es a lanyom ha lesz szeretnem ezt a nevet adni neki de nem a regi szerelmem miatt hanem azert mert nekem nagyon tetszik ez a nev. Ketlem h barmi koze lenne ahoz a nevhez amit vslasztott h kivel volt elotte szerintem csak szereti azt a nevet es kesz.
2016. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%

És te ki vagy a történetben???? Mert ha nem az anya és nem az apa, akkor semmi közöd hozzá.


Emellett az, hogy valakinek egy adott név tetszik, és egy olyan nevü barátja/barátnöje is volt, nem azt jelenti, hogy az a név az ex neve ezentúl.

2016. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!