Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek a nem dolgozó...

Elviselnétek a nem dolgozó lányotokat?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideje nem jól érzem magam, állandó munkám nincs. Az utóbbi 6 évben egyik munkahelytől másikig hánykolódtam. Volt, ahonnan én mentem el és volt, hogy nekem kellett elmenni. Csináltam mindenfélét, olyat amit szerettem és olyat is amit utáltam. Egészségem megromlott (női problémáim lettek többek közt) konkrét tudom mikortól. Azon vagyok, hogy ezt helyrejozzam most. Képtelen vagyok újra dolgozni menni, újra megtanulni a munkát, beilleszkedni, stb. Dolgozok hébe-hóba azért, meg a hobbiaimból is bejön eg kis pénz. Akarok majd mindenképp rendes munkát, de most képtelennek érzem magam hozzá..
2015. okt. 9. 22:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
jön a tél a hid alatt kicsit hideg lesz, ilyen hozzállásal tuti ott végzed
2015. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Anyukad ha nagyon szeret teged es megerti a problemaidat (ami, szamomra, csak a tipikus komfortzona-dolog) akkor nincs baj. De azt irod akarsz majd dolgozni. Az a majd legyen idohoz kotve, adj magadnak par hetet/honapot (evet mar azert ne!) es irany vissza a munkaeropiac! Te is tudod, hogy nem normalis dolog ami most lejatszodik benned es csak te valtoztathatsz a hozzaallasodon. Rajtad mulik, hogy boldog leszel-e vagy nem. Ulj le anyuddal, beszeljetek at es lepj tul a gondjadon mihamarabb! Ha otthon ulsz azzal csak telik az ido, az elet elsuhan melletted, rajossz majd!
2015. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
bnőmet szószerint kidobták a szülei arra hivatkozva, hogy mert hol van hol nincs munkája.
2015. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
pff na az ilyen szulok. nyilvan azert ellettek ki, hogy majd 1) ha fiu lesz, tartsa el oket 2) ha lany akkor szuljon nekik unokat, menjen jol ferjhez, es persze tartsa majd el oket ha megvenultek :P es meg mondjak, hogy a gyermektelenek az onzok :P
2015. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Miért, te elviselnéd a nem dolgozó anyukádat, akinek "női problémái" lettek a munkától (💩) és eltartanád őt pár évig, amíg erőt gyűjt ahhoz, hogy kedve legyen dolgozni? Igen?
2015. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Szóval most nincs állandó munkám, az utóbbi 6 évben folyamatosan volt, többnyire bejelentett. Egyik eltartott több évig, az volt a leghosszabb.Nincs felénk sok lehetőség igy voltam már pincérnőtől kezdve a gyári munkásig minden.
2015. okt. 9. 23:49
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Ha a szüleid szeretnek, akkor elviselnek és támogatnak. Aki kidobja a gyerekét, az egy szemét.
2015. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Megszabad kérdezni mit takar az hogy "női problémák"?

Mert ez így elég tág fogalom. Nekem pl. a pajzsmirigyemmel volt gondom és a többi hormonszintem is vészesen lecsökkent emiatt munkaképtelen voltam évekig, míg be nem állították a gyógyszereket. Azóta minden más és aktívan élek.

2015. okt. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
#4: Egyetértek. Nyilván ha a kérdező szüleivel történne hasonló, akkor azt bezzeg el kellene viselnie, de fordítva már máshogy állnak a dolgok.
2015. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

Azért egy felnőtt nőnek más igényei vannak, mint egy kisgyereknek. Hacsak nem kiemelkedően jó anyagi helyzetben élnek a szülők, bizony gondot okozhat a felnőtt gyereke eltartasa.

Szedd össze magad, költözzön másik városba, ha ott ahol élsz nincs munkalehetoseg. 24 évesen azért már sikerülhetett volna valamit kezdeni az életeddel.

2015. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!