Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 40 éves...

Normális, hogy egy 40 éves férfi anyjának/apjának kulcsa van a fia házához, ahol a feleségével és gyerekével lakik? . és mellesleg sokszor bejelentés nélkül beállít. Tehát nem a vészhelyzet esetére-típusú pótkulcsról van szó.

Figyelt kérdés
Automata kapunk van, meg sem hallom és máris a kertben van...aztán meg az ajtóban, ami napközben nyitva van...a férjem szerint anyósom nagyon rendes mert csak a kertet rendezi, apósom meg csak permetezi a fákat, de engem akkor is zavar, hogy csak úgy beállítanak. nem tudom, hogy más hogy van ezzel... tegnap úgy megijedtem anyósom láttán, aki egyszer csak a konyhában termett, mikor pont a gyereket etettem, mintha kísértetet láttam volna. Mondtam a férjemnek, de nem foglalkozik vele(m), örül, hogy jön az anyukája (bár ő nem is volt itthon). Szóval a férjemet nem zavarja, pedig volt, hogy pont szex közben állított be az egész családja (szülők, testvér, gyerekek). És mivel ebéd után volt, még nem volt elmosogatva...hát ezt a férjemnek szóvá is tették. Ki vagyok akadva ettől a viselkedéstől, mert a mi családunkban ez "rádnyitomazajtót" nem volt szokás. Mit tegyek???
2010. ápr. 23. 07:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

8:24 még mindig:


jah,és tul jó dolog a konyhapulton való szex napközben,nem fogok ágyba paplan alá zárt ajtok mögé vonulni ilyen miatt....

2010. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is vettünk egy lakást a lányunknak. Van kulcsunk is számítva arra, hogy ha elhagyják, elutaznak...De soha nem jutna eszünkbe, hogy betoppanjunk.Bár anyukámékhoz meg nekem volt kulcsom, oda mentem csengetés nélkül, mert nehezükre esett kibotorkálni kaput nyitni. De a férjem meg csengetett, s megvárta, míg valaki kinézett.Ez tapintat kérdése.Nem kivitelezhető, hogy te is kérsz kulcsot az anyósék házához, s egyszer váratlan időpontban betoppansz? Persze, tudom, hogy fordítva ez nem működne.:(
2010. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban tapintatlanság, de engem még jobban zavarna a férjem viselkedése, ha ilyen lenne, mint a Tiéd. Az, hogy ennyire nem érdekli, amit mondasz. Én a helyedben megleckéztetném (bár nem tudom, hogy csak a férjed háza-e vagy közös), hogy az anyukádnak is adj egy kulcsot (ha más nem kölcsönbe) és párszor amikor a férjed otthon van, állítson be anyukád is bejelentés nélkül...... Lehet, hogy csak ekkor látná be, hogy valóban tapintatlan dolog. Utána már el lehet neki mondani (nehogy anyukádra haragudjon), hogy ezzel csak meg akartátok vele értetni, hogy ez nem jó dolog, hogy valaki bejelentés nélkül beállít, még akkor sem, ha a gyereke lakásáról van szó. Nem csak a szex meg a mosatlan miatt, hanem úgy egyáltalán..... És mi van, ha éppen meztelenkedni támad kedved? Aztán még Te érezd magad kellemetlenül....
2010. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális, hogy a házaspár másnak adjon kulcsot. A testvérem egyedül él, de ő sem adott senkinek kulcsot. Ha elveszne a kulcs, akkor lakatost hív. Mi is max. az ablakot tudjuk beverni egy féltéglával.

Mi is családi házban lakunk, senki másnak nincs hozzá kulcsa, persze a ház fele az enyém, így nem dirigálhatnak a szülők!

Jelen esetben az a gond, hogy neked nincs vagyonod, ezért úgy vannak vele, hogy másodhegedűs vagy, függesz a férjedtől és tőlük is.

Persze ez az átjárkálás lehetetlenné teszi a nyugodt és meghitt családi életet, de erre a házasságkötés előtt kellett volna gondolni.

Max. szólni lehet, hogy váratlanul ne jöjjön senki, hanem előtte telefonáljanak, de ha érdekelné őket a véleményed, akkor oda sem mennének meglepetésszerűen.

Sajnos a tiéd a vagyontalan feleség esete, akinek nincs szava a férjével és a szüleivel szemben.

Hacsak nem tudsz saját pénzből valamit venni magatoknak, akkor ez már így is marad.

2010. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
87%
Tesóméknál ugyanez volt a helyzet! Ő egyszer egy kb. hasonló helyzetben besokallt, és kerek perec megmondta, hogy ha jönnek, legyenek szívesek csengetni legalább, hogy ha esetleg csak egy bugyiban van otthon, legyen ideje mit levenni!Na, nem is jöttek többet kulccsal :)
2010. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
utolsó voltam!jaj, elírtam, felvenni :) De úgy is poén lenne :)
2010. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12.09-pedig tök jó volt, amit először írtál:))
2010. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!