Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyutt szeretnek aludni a...

Egyutt szeretnek aludni a baratommal (18eves) hétköznap egy napot legalabb de apukam nem engedi, baratomnak megengednek barmikor, szerintetek igaza van a szuleimnek?

Figyelt kérdés
Egesz nyaron megengedte apu hogy nalam legyen a baratom most hogy suli elkezdofott apu nem engedi mert a baratnoje rabeszi aput hogy nem kell mert suli van.. pedig tavaly megengedte apu de gondolom elege lett a baratnojenek hogy mindig nalunk van a baratom.. szerintetek jo ez igy hogy egyaltalan nem lehetek vele? Ti mit tennetek a helyemben hogy beszelnetek ra a szuleiteket? Annyira rossz hogy ennyit vagyunk kulon mert amugy messze lakunk egymastol es cdak ugy lehetnenk tobbet egyutt ha nalunk alszik vagy en naluk :( 19/L
2016. szept. 19. 11:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
19 evesen nagykoru vagy. Ha felnottkent kefeleshez van eszed, akkor nehogy mar ne tudd ezt megbeszelni ezt apukaddal.
2016. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jogos a szüleid részéről, én se szeretnék hétköznap, mikor munkába sietek, egy idegent kerülgetni, meg miatta kapkodni, mert esetleg befoglalja a fürdőt. Örülj a hétvégének, vagy költözzetek össze, ha nem tetszik ez a rendszer, és annyit alhattok együtt amennyit akartok.
2016. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Megoldás: ha annyira nem tetszik, költözz el.


Tizenkilenc vagy, nem kislány. Ha a barátoddal akarsz lenni, akkor menj te hozzá, hisz te írtad, hogy az ő szülei megengedik, hogy együtt aludjatok.

2016. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Nem tudom miért lettem lepontozva. Gondolom amikor apa barátnője bejött a képbe, nem kérdezték meg a kérdezőt, hogy akarja-e kerülgetni őt?
2016. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
utolsó, gondolom apu barátnője dolgozik, így valamilyen szinted el is tartja a kérdezőt, nem a kérdező tartja el apu barátnőjét.. meg ha nem tetszik a rendszer, mehetne anyucihoz is lakni...
2016. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
jol teszi hogy nem engedi, inkabb tanuljal, ne mindig a kukin jarjon az eszed
2016. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Andizsuzsi ***** válasza:
29%

ma 15:24!

Gondolod, de nem tudjuk. Ahogy azt sem, hogy együtt élnek-e, azt sem, hogy mi van a kérdező édesanyjával stb. Ezért kérdeztem.

2016. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom sokak az egyutt alvast miert kotik ossze egybol a kefelessel. Csak egy egyszeru kerdest tettem fel hogy mit tennetek a helyemben, hogy ra tudjam venni apumat. Egyebkent nem keeulgeti senki, nemtudom ezt honnan allitod. Koszonom a valaszokat
2016. szept. 19. 21:17
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
nem kerülgeti senki? Hogyhogy? napokon keresztül csak a szobádban van? Nem megy ki se wcre, se a konyhába? Mert ha igen, akkor bizony kerülgethetik
2016. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Majdnem igy, ahogy leirtad :)
2016. szept. 19. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!