Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el a fülem...

Hogyan engedjem el a fülem mellett, hogy mások mit mondanak?

Figyelt kérdés

Egy konkrét dolog: a barátnőim rendszeresen kibeszélik a közös ismerősei(n)k barátait/barátnőit.

Pont egyik nap beszéltek ki egy lányt, hogy "hát, annak olyan barátja van, hogy bottal sem nyúlnék hozzá" "hogy néz már ki?" és az egyik lány mikor összejött a barátjával, a másik nekem mondta, hogy nem is érti, hogy hogyan állhatott vele szóba, mert ilyen meg olyan csúnya a fiú.

Pl többször is volt már olyan, hogy tetszett nekem valaki, de jól tudom, hogy én sem vagyok egy olyan szép lány, így már lassan kinövöm, hogy az álomlovagra várok, szóval nem az olyan hűdejó pasik tetszenek már. Mostanában kezdek rájönni, hogy inkább legyen nagyon jó belsőleg, és nem gond ha ez a külseje "rovására megy".


De mégis mindig az jut eszembe, hogy a család/barátok/ismerősök milyen epés megjegyzést fognak tenni, ha összejövök egy nem annyira előnyös külsejű pasival.


2010. ápr. 23. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:

És már csak ezért is kezdek kiábrándulni a jóképű pasikból, mert több olyat is ismerek akik egy jópasival, vagy éppen egy nagyon gazdaggal jöttek össze. Ezeknél a családoknál látom, hogy a férj csalja a feleséget, idegbajt kap a gyerekektől stb.

Viszont másoknál, ahol nem olyan jóképű a férj, ott nagy szeret van, a gyerekekkel leül játszani az apuka és hasonlók.

2010. ápr. 23. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy átlagos pasira nem szól senki semmit. Egyébként meg úgyse neked fogják leszólni, max mögötted, akkor meg nem mindegy? :)
2010. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre a külső valóban számít, de hosszú távon édeskevés. Azonban ez ne jelentse nálad azt, hogy ha megtetszik egy csinos fiú, akkor nem állsz a fentiek miatt szóba vele!


Ha megtaláljátok a fiúval a közös hangot, vonzódtok egymáshoz szellemileg, testileg, akkor már fel sem fogod tenni ezt a kérdést:):) Fütyülsz arra, hogy mit pusmognak a hátad mögött, amikor boldog szerelmes vagy!

2010. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ne törödj azokkal akik még maguk se tudják mit mondanak , majd figyeld csak meg ök milyen embereket kapnak ki.

HA valaki piszkálgat akkor csak köszönd meg neki ,hogy törödik veled:)

2010. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, és az aggályodat is megértem. Az a kiábrándító, de elterjedt felfogás, hogy csak a jó külső számít, és esetleg a pénz.(sdzépek és gazdagok) Viszont a soraid azt mutatják, hogy te komoly és igényes gondolkodású vagy. Neked a felülemelkedést tudom tanácsolni. Ez úgy megy, hogy tudatos vagy abban amit godnolsz, és a többieket valahogy kívülállóként nézed, azzal az érzéssel, hogy "jaj, szegények milyen butácskák, és hála az Égnek, hogy én másképpen godnolkodom."
2010. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!