Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogyan bizonyítsam...

Mit tegyek hogyan bizonyítsam be hogy igazam van? Anyáék meg se hallgatnak. Ha elakarom mondani hogy mi történt akkor ilyeneket mondanak :Nem érdekel hallgass! Amúgy 17/L

Figyelt kérdés
Van egy öcsém és eléggé nagy szarkavaró ,összevissza hazudozik rám fog olyat amit nem én tettem anyáék meg hisznek neki és annyira elegem van belőle.Most is rám fogta hogy én megvertem ami nem igaz mert bejött a szobámba és elkezdett nyivákolni hogy ő gépezni akar mondtam hogy mindjárt csak megnézek még vlmit erre kiszaladt anyáékhoz hogy én nem engedem a géphez meg hogy fejbe vágtam mert nyivákolt ami egyáltalán nem igaz anya meg jött be ordítva hogy miért bántom az öcsém .Elmondtam hogy mi volt erre anyám :Még hazudsz is? Aztán adott egy pofont és aztán azt mondta 2 hét szobafogság.
2011. aug. 1. 23:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Szar ügy :S Próbálj beszélni anyukáddal, ha lehiggadt, mást nem igazán tehetsz. A saját érdekedben ne közvetlenül az öcséden állj bosszút. Legyél te a mintagyerek, nyerd meg anyukád bizalmát, vágj jó képet mindenhez - az öcsédhez is -, az idő neked fog dolgozni, a tudod, mikor kell megjegyezned pár dolgot az öcsédről. Türelem rózsát terem :)
2011. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a helyzet, amikor semmit nem tudsz tenni. Kerüld az öcséd, mert akármit mondasz, ebből csak rosszul jöhetsz ki. Esetleg egy jó pillanatban próbálj beszélni a szüleiddel, bár erre kicsi az esély.
2011. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Próbáltam azóta beszélni vele de állandóan azzal jön hogy ne idegesítsem fel még jobban.
2011. aug. 2. 00:02
 4/32 anonim ***** válasza:
99%
Éretlen vagy nem, én legalább egyszer gondoskodnék róla, hogy igazat mondjon...
2011. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most egy pár hétig jegeld a témát, hogy lehiggadjon és elfelejtse.

Nekem a húgom volt ilyen, de kicsik voltunk, és annyiszor kaptam ki azért, merthogy megvertem őt (mindig hazudott), hogy a végén egyszer felhúztam magam és alaposan helybenhagytam. Mondjuk ez nem tett jót az ügynek, de jólesett.

De te már 17 vagy, 1-2 éven belül leléphetsz otthonról, gondolj inkább erre és hagyd a fenébe az öcséd.

2011. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De állandóan ezt csinálja aztán meg kinevet. Egyszer tényleg megverem hogy legyen miért nyavalyognia.
2011. aug. 2. 00:10
 7/32 anonim ***** válasza:

Azzal számolj, hogy ha egyszer is megvered, onnantól soha le nem mosod magadról, hogy mindig csináltad.

De például megoldás lehet, ha használod a szobád zárját, vagy felszerelsz akár csak egy reteszt. Így az öcséd nem tud provokálni.

2011. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Van kulcs az ajtómhoz .Bezárom akkor.
2011. aug. 2. 00:17
 9/32 anonim válasza:
100%
Ma már minden mobilon van kamera. De jó a vebkamera is. Egyszer vedd fel amikor kinevet. Lejátszod anyunak és ha akkor sem hisz neked akkor tényleg csak a zár marad.Próbáld a kamerát ügyesen álcázni. Segít, ha rendetlenség van a szobádban.
2011. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Jó ötlet .Kipróbálom.
2011. aug. 2. 00:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!