Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők beleszólhatnak...

A szülők beleszólhatnak gyerekük szexuális életébe?

Figyelt kérdés

anyukám nem engedi h a barátommal aludjak...tudom hogy mitől fél,(hogy lefekszünk)pedig nem tennénk egyelőre

másfél éve járunk a barátommal, nagyon szeretem! a szüleimmel is jóba van ők is szeretik,jófejnek tartják stb...csak ez az ottalvóss dolog nem megy..

17 éves vagyok, ő 18

szerintem anyum azt akarja hogy a házasságig várjunk

mit tehetek?

a nyárra tervezzünk az első szeretkezést


2010. ápr. 23. 19:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
A tanácsadás más dolog,de a beleszólás valakinek a leg intimebb dolgaiba,még ha a szüleid is,háátt...nem helyénvaló szerintem.17 vagy,nem vagy már kislány annyira,én személy szerint elengednélek ha a lányom lennél (: Szerintem beszéld meg velük komolyan,kultúrált hangon!
2010. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Bele nem szólhat,esetleg tanácsot adhat!!

Éppenséggel,nem kell ahhoz ott aludni,hogy megtörténjen!!

Egyenlöre nem is kell tudnia róla!!

Úgysem tudja leellenörizni!!hihi:))

És csak óvatosan,gumival meg minden!!

2010. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Ülj le anyukáddal és mondd el neki. Valószínűleg azért nem engedi meg, mert ő is tudja, hogy a szeretkezés nem tervezésre megy, de erre majd rájöttök :) Esetleg próbálkozz azzal, hogy ő hagy aludjon nálatok, akkor szem előtt lesztek mind a ketten. Egyébként nem vagytok már kicsik :) Sok sikert!
2010. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Az igen!!! Jól bírjátok!!!!

Szerintem nem szabadan beleszólnia!

Nem vagy gyerek, ha te úgy gondolod, hogy itt az ideje, akkor nyugodtan megteheted. Csak VÉDEKEZZETEK!!!!

Szerintem beszéld meg anyuddal ezt az egészet, ahogy itt leírtad!

20/L

2010. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

nekem van egy 13 éves lányom. én is aggódom már most ez miatt.


de szerintem csak tanácsot adhat a szülő egy 17 éves "gyereknek", nem szólhat bele. már elég felnőtt vagy ahhoz, hogy eldöntsd mit szeretnél ebben az esetben.


erre neki is rá kell jönnie.

2010. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
56%

ideális esetben a szülők azért tiltanak, mert féltenek ...én kipuhatolóznám, hogy nem-e neki kellemetlen élménye volt ezen a téren..mert erre is visszavezethető, de lehet, hogy még nem tudja elfogadni, a lánya megnőtt...:) mond el neki.vagyis inkább tudatosítsd vele, hogy mennyi ideje együtt vagytok és, hogy felkészültél rá...


és egyetértek az egyik előttem szólóval...nem jó/kell tervezni..az nem egy olyan dolog...rossz esetben az idegesség miatt nem jön össze neki..vagy bármi...

2010. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%

míg nem vagy nagykorú addig igen..:D

meg há ők tartanak el még..ezért beleszólhatnak..bár 17 évesen felelőtlenség..lefeküdni bárkivel is..:/

de nem maradsz le semmiről.

20 éves korod után ráérné még..

2010. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Elméletileg beleszólhat, 18 éves korodig ő felel érted, bármibe beleszólhat ami a testi, lelki, erkölcsi, szellemi fejlődésedet illeti:). Na most ezek után a szép hangzatos dolgok után:)): 17évesen ilyen hosszú kapcsolatban már mehetne simán a dolog, szerintem magyarázd el ezt neki, a te tested, azt teszel vele amit te helyesnek tartasz és nem két hete ismered a barátodat sem amúgy is. Beszélgessetek anyuddal!:)
2010. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Bele nem szólhatnak, esetleg tanácsot adhatnak. Szerintem szépen-finoman mondd el anyukádnak, hogy ha attól fél, hogy lefekszetek egymással, akkor nem kell izgulnia, mert nem valószínű, hogy mostamság megteszitek, ha mégis védekezni fogtok. Mellesleg azt is megemlíteném neki, ha akartál volna, már rég túl lennél rajta . . . Ehhez ugyanis nem kell sem éjszakának lenni, sem ott aludni valahol . . .
2010. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
19:49 hány vagy vagy batman? 40 vagy 70? Mi az hogy 17 évesen felelőtlenség? Úristen!!! vannak még ilyen konzervatív, begyöpösödött emberek?
2010. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!