Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokaöcsém szexuális élete...

Az unokaöcsém szexuális élete elég szabados. Mit mondjak rá mikor ilyeneket mond? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves fiúról van szó, bár tény hogy elég jó pasi lett, többnek néz ki a koránál. Együtt járt 2 hónapig egy lánnyal, de szakítottak. Kérdeztem hogy miért, erre az volt a válasza hogy "A szex jó volt vele, de nem szerettem soha". Aztán most meg csapja a szelet egy másiknak, de róla meg azt mondta: "Kihasználni jó lesz arra amire való, de nem járnék vele mert csak megduni érdemes".


Csak néztem rá nagy szemekkel, hogy bsszus 17 évesen hogy lehet ilyen? Vagy minden 17 éves ilyen? Én is fiatal vagyok még, de egy 17 évestől fura ezt hallani...


22/L


2011. szept. 24. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell rá semmit,bizony vannak nők akiket csak megdugni érdemes,mert nem ismerik a komolya kapcsolatot.
2011. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Haat, ilyenek lettek a 17 evesek. Otthon nem tanitottak meg a nok iranti, meg az emberisegi iranti tiszteletet. Na meg hat most hogy 17, O a "meno".
2011. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, én nem vetnék követ az unokaöcsire.

Az a tizenéves, hasonló korú lányka, aki első randin már kezdeményezi a szexet, mindenre kapható, de beszéd helyett nyávog, csak a pénz és a kocsi érdekli, és kb. annyi esze van, mint egy cserepes virágnak, TÉNYLEG nem való másra.

Szépek, kívánatosak, sokat próbáltak, de nem valók tartós kapcsolatra. Mármint feltételezve, hogy a tartós kapcsolat az unokaöcsédnek is többet jelent annál, hogy ugyanazt a csajt keféli meg naponta kétszer hónapokon keresztül.

2011. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Azok a lányok, akik a külsőségre adnak és semmit a szellemi értékere, azok mit is várhatnának? Szépnek szép, de elveszted az érdeklődésed egy idő után, ha nem tudsz vele miről beszélni... Ezt tapasztalom... Remek csak, szép mosoly, de amikor elbeszélgettem vele :S Ez van... Komolyabb kapcsolatra komolyabb nő kell!
2011. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell rá mondani semmit. Majd idővel megkomolyodik (vagy nem).
2011. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Annyit hogy egy mocskos RIBANC PASI. Ilyen érzéketlen erkölcstelen pasikkal van tele a világ.
2011. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

"Azok a lányok, akik a külsőségre adnak és semmit a szellemi értékere, azok mit is várhatnának? Szépnek szép, de elveszted az érdeklődésed egy idő után, ha nem tudsz vele miről beszélni... Ezt tapasztalom... Remek csak, szép mosoly, de amikor elbeszélgettem vele :S Ez van... Komolyabb kapcsolatra komolyabb nő kell!"



Haha, komoly a csúnya dagi lány ugye?


De a ribanc pasi annak jár a rendes lány is ugye?


Elmondom h nincs a világon olyan lány akit ki kellene használni. Azért mert ez a faszi egy szemét embertelen faszi attól még nem kell a lányokat hibáztatni.


Kérdező: ez soha sem fogja tisztelni a nőket.

2011. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom,én nem itélem el,pedig nő vagyok bár jóval idősebb. Vannak olyan emberek,akik tényleg nem jók másra,ezen nincs mit szépíteni.

Egyébként 17 évesen már elég idős ahhoz,hogy eldöntse mit akar,szexet vagy kapcsolatot.Egyébként még azt is hozzátenném,hogy csak azt lehet kihasználni szexuálisan,lelkileg,vagy akárhogy aki vevő erre.

2011. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hát, biztos vannak nők, akik „csak a szexre jók”, de akkor vannak pasik is, akik „csak a szexre jók”

pl. ez az unokaöcsi

2011. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

tényleg vannak ilyen lányok akik csak arra jók hogy valaki megdugja őket


gondolom a srác még nem akar komolyabb kapcsolatot,ezért "jár" csak ilyen kis p!csákkal

2011. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!