Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek tényleg...

Most szerintetek tényleg bunko lennek?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom, de a hetvegere eljöttem a szülei hét, akik elég messze laknak Pesttol. Valamiert vissza kellett szaladjon a lakasomba, es az utam felénél nem rémlett hogy bezartam volna az ajtót. Nagyon rossz erzes keletkezett bennem emiatt, úgyhogy felhívtam a nagyszüleimet, hogy ha van egy kis idejük nézzenek mar at, hogy bezartam e. (Hozzáteszem nem laknak messze, kb 10 perc gyalog.) Erre a nevelőapám nagyon le szidott, hogy en hogy kérhetek ilyet, ezt nem csinalhatom veluk, bunko vagyok es hogy ugyis bezartam. Anyukám is azt tanácsolta, hogy szóljak nekik, ok pedig mondtak hogy nem probléma mert amugy vittek volna at nekem ezt azt. Tényleg bunko lennek? Kicsit rosszul erzem magam.

2016. szept. 23. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem vagy bunkó!Már bocs,de a nevelőapád annál inkább.
2016. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Most ezt tényleg komolyan gondolod??? Miért lennél bunkó? Nemis értem hogy tehetted fel ezt a kérdést..
2016. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak rosszul esett, ahogy hozzám vágta, hogy én ilyet nem kérhetek a nagyszüleimtől. Miért ne kérhetnék?
2016. szept. 23. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ne törődj vele. Nem vagy bunkó!
2016. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!