Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg halatlan es bunko lennek?

Tenyleg halatlan es bunko lennek?

Figyelt kérdés
Par napja volt a nevnapom, a baratom elfelejtette, ami engem nem is bant, sosem tartottam fontosnak a nevnapokat. O erre fel megkerte az anyukajat, hogy hadd legyen naluk egy csaladi vacsora a nevnapom alkalmabol. Vegul a nagymamajaekhoz mentunk volna, aki sok mindennel keszult szamomra. A baratom ezt az egeszet meglepetesnek szanta, nem tudtam rola, csak akkor derult ki, amikor nem hazamentunk, hanem a mamajaekhoz, akik 20 km-re laknak tolunk. Eleg rossz kedvem volt, nehez napom volt, raadasul hivott anyukam, hogy a mamamat korhazba szallitottak es eleg sulyos, ezert vegul is en hazamentem, hogy tudjak beszelni anyuekkal es kideruljon, hogy van a nagymamam. Masnap a baratom egy duhos sms-t kapott az anyukajatol, hogy en milyen halatlan es bunko modon viselkedtem a nagymamajaekkal, akik nagyon kitettek magukert es sok mindennel akartak kedveskeni nekem, es csak az en kedvem miatt sutottek csirkeszarnyat.. Azota nagyon rosszul erzem magam, nem eleg a sajat nagymamam, most mehetek bocsanatot kerni a baratom nagymamajaekhoz is, plusz a baratom anyukaja es a csalad tobbi tagja is elkonyvelt bunkonak... Tenyleg bunko modon viselkedtem?
2015. aug. 8. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

A történet nem teljes. Szóval a végére már tudtad, hogy mentek a barátod mamájához aki készült a névnapodra. De te hazamentél. Megkérdezhetem, hogy amikor megkaptad anyukádtól az infót, hogy mi a helyzet a mamáddal, utána vetted a fáradtságot, hogy felhívd telefonon a barátod mamáját vagy az anyukáját, hogy elnézést kérsz de nem tudsz átmenni mert a mamád kórházban van, és éppen odatartasz?? Vagy semmit nem szóltál?

Mert ha semmit nem szóltál, nem hívtad fel őket, nem tájékoztattad őket, amikor már tudtad, hogy készülődnek akkor bizony elég bunkó viselkedés volt a részedről.

2015. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A baratom meglepetesnek szanta, nem tudtam rola, csak amikor mar uton voltunk es nem hazafele mentunk, akkor kerdeztem ra, es akkor mondta el, hogy a mamajaekhoz megyunk vacsorara. Mikor mondtam neki, hogy nem akarok menni, akkor utana szolt a mamajanak, persze akkor ok mar szinte mindennel elkeszultek.
2015. aug. 8. 00:20
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon nem így kellett volna ezt csinálni, persze, hogy bunkónak és hálátlannak tűnsz, de ezzel már úgysem tudsz mit csinálni utólag.
2015. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

dehogy vagy bunkó...

még szép, hogy a nagymamád volt fontosabb

nem kell itt nagy feneket keríteni a bocsánat kérésnek, nem is értem, miért kéne

te nem tudtál arról, mit terveznek, nem te akartad, hogy így alakuljanak az események

2015. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Oknak szántad azt, hogy a nagymamádat éppen bevitték, amúgy sem lett volna kedved menni.

Nagymamád állapotáról telefonon is meg tudtad volna kérdezni anyukádat.


De ha nagyon kikészített a téma és nem volt kedved ünnepelni akkor neked, személyesen kellett volna felhívnod a nagymamáját és elnézést kérni a történtekért, de most nem tudsz oda menni mert gond van.


Önző és bunkó voltál. Az.

2015. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

De bunkó volt. Saját bevallása szerint is már tudta odafele, hogy mi készül. Semmibe nem tartott volna neki felhívni a barátja nagymamáját, hogy mi a helyzet és sajnálja de most ki kell hagynia a bulit.

Nem az a lényeg, hogy ki fontosabb, bár mint írtam, a nagymamája állapotáról telefonon is bármikor értesülni tudott volna, hanem, hogy ha tudja, hogy partit szerveznek neki, akkor ne már a barátja tolmácsolásában mondassa le.

2015. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, abban hibas vagyok, hogy 15 perccel megerkezes elott kozli velem a baratom, hogy meglepetesbulit szerveztek nekem, kozben en pedig alig vartam, hogy vegre hazamehessunk es tudjak anyuval normalisan beszelni es megtudni, mi tortent. A masik, hogy kulfoldon elunk, evente egyszer vagy ketszer tudok csak hazamenni, anyuekkal facebookon es skypeon kommunikalunk, ezert is akartam hazamenni, hogy skypeon tudjunk beszelni vegre
2015. aug. 8. 01:23
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Igen, nem így kellett volna, hanem kimented magad, hogy Nagymamád kórházba került, és most ott a helyed.


Viszont elég fiatal lehetsz, és téged is nagyon bánt, csak hirtelen nem tudtál megfelelően viselkedni. Szerintem beszélj velük.

Lehet olyan, hogy egy szeretett családtag hirtelen betegsége hallatán nem az illemnek megfelelően viselkedünk. Ezért kár leszedni a kérdező fejét.

Sajnos ez rettentő rosszul jött össze.

2015. aug. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Na ezért nem kell meglepetés buli! Mert bármi közbejöhet.
2015. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
A meglepetés buli csak a szappanoperákban működik.
2015. aug. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!