Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egymásba szeretünk egy...

Ha egymásba szeretünk egy oláh cigány fiúval, én magyar vagyok, akkor hogyan lehetünk együtt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék akik oláh cigány fiúba szerettek bele, és a családja reakcióját!(a fiúét)
2016. szept. 25. 21:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit eltértünk a kérdésemtől. Aki kedves és nem bántó annak kössz, a többi nem nagyon érdekel. Éljétek ki máshol a rasszista megnyilvánulásotokat. Téma lezárva.
2016. szept. 28. 22:51
 22/23 FreddyElm válasza:
Nincs lezárva ,aki védi őket az is pont akkora b.uzernyák ,mint ők maguk ennyi....
jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Hiába minden, anno szültek a családi pótlékra, hogy abból megélnek és ezt csakis Orbánnak köszönhetjük!
jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!