Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az ha valaki büszke...

Shan-Yu kérdése:

Miért baj az ha valaki büszke a magyar származására?

Figyelt kérdés

Manapság erénynek számít, ha valaki büszke arra hogy meleg, biszexuális, cigány, zsidó, fekete, indián, migráns satöbbi. Az mind erény, és támogatandó.


Az miért van tűzzel-vassal üldözve, ha valaki arra büszke hogy magyar? Mert az ugye populista-demagóg-nacionalista-soviniszta-fasiszta-náci-kirekesztő-gyűlölködő-intoleráns-horthysta-szélsőséges...


Nem igazán értem a logikát emögött.

És sztem ha nincs ez a szemléletmód a ballibeknél már évtizedek óta, akkor nem lenne ilyen erős szélsőjobb sem mint a Jobbik. Ők kreálták azzal hogy folyton farkast kiáltottak!



2016. aug. 13. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
66%
ok
2016. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert az EU-ban a liberalizmus,kozmopolitizmus az állami ideológia.
2016. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
71%
Azert mert a normalis emberek arra buszkek amit ok maguk tettek / elertek. Aki arra buszke hogy a foldnek ezen a pontjan szuletett az egy agyhalott.
2016. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
69%
Bajnak nem baj, csak értelmetlen. Semmi oka nincs, hogy az ember büszke legyen arra, hogy véletlenül éppen született. Önmagában arra sincs ok, hogy valaki a cigány vagy meleg mivoltára büszke legyen, de ha valaki a társadalmi előítéletek ellenére is nyíltan vállalja másságát pl., az jelent valamilyen érdemet, míg a magyarok semmilyen üldöztetésnek nincsenek kitéve, egyes paranoid téveszméken kívül.
2016. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
62%

Áhh, már megint párhuzamos univerzumból érkezett honfitársunk panaszait hallhattuk.


"Az miért van tűzzel-vassal üldözve, ha valaki arra büszke hogy magyar?"


Hol? A 11286/C Univerzumban? Mert itt nálunk nincsen.


"Mert az ugye populista-demagóg-nacionalista-soviniszta-fasiszta-náci-kire

kesztő-gyűlölködő-intoleráns-horthysta-szélsőséges... "


És ez ugyanaz az Univerzum mint az előző? Vagy ez már a kuruc-o-szférából jött? Úgy hallom az valami speciális hely valamelyik Univerzumban, de nem tudom melyikben. Nem vagyok annyira otthon az Univerzumok közötti utazgatásban, mint te.


"Nem igazán értem a logikát emögött."


Talán ha a valóságban élnél, és nem baromságok kitalálásával töltenéd az idődet, akkor értenéd.

2016. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
24%
Eltörölni a határt és irányítani határok nélkül ez minden diktátor álma brüsszeli bankárok álma is ez ebben akadályozza őket a nacionalizmus ezért próbálják a médiával ami a kezükben lejáratni. A sok ostoba aki meg elhiszi mint azt hogy az elektronikus zene az zene azokat mutogattyák mint jó példa. A zenében is a minél inkább semmitmondó lehetőleg nulla mondanivalójú vagy szöveg nélküli populista zenét reklámozzák. Ezért nem divat a rock meg a rapp. Ezért nem divat a nacionalizmus mert meggátolja őket hogy mindenki fölött zsarnokoskodjanak mindenkit külön külön át kell verni nem elég egyszer. Egy masszát akarnak nem nemzeteket.
2016. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
75%
nagyon pontos a leírásod - és az ok-okozati feltárásod, azzal szítják a szélsőségeseket, hogy már gyakorlatilag arra is hogy "magyar vagyok" hörögnek. Az, hogy valaki szereti, hogy magyar, anyanyelvét, irodalmát, kultúráját, népművészetét,történelmét, hazáját, nem jelenti, hogy másokat nem tisztel, nem jelenti, hogy másokat bántani akar(!), nem jelenti, hogy nem toleráns. Ez egy franciának, angolnak természetes, nekünk pedig tudatosítani kellene - amit elrontottak és rontani akarnak száz éve-, hogy a hazaszeretet jó dolog, attól jobb lesz az életünk, élhetőbb lesz az életterünk, boldogabbak, öntudatosabbak leszünk, és mindezektől a vendégekkel, idegenekkel szemben is barátságosabbak leszünk.
2016. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Schiffer András konkrétan le lett nácizva azért mert nem szidott teli torokból egy olyan emlékművet ami ma már a kutyát nem érdekli. De akkor náci emlékműnek volt kikiáltva a tüntetők részéről, mert nem hirdette azt hogy magyarnak lenni rossz és bűnös dolog!
2016. aug. 13. 12:00
 9/63 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg be tudnád linkelni, hogy melyik esetre gondolsz, vagy csak fröcsögsz?
2016. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

Természetesen be tudom, te vagy az aki fröcsög:

[link]

2016. aug. 13. 12:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!