Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok ha azt...

Mire gondolnátok ha azt hallanátok egy nőtől hogy az új kapcsolata sokkal jobb boldogabb és sokkal többet adott neki ez a srác 1 hónap alatt mint az előző fél év alatt?

Figyelt kérdés

Ezt egyik ismerősömtől hallottam amúlt héten.Tegnap pedig a vonaton egy másik lány ismerősöm is ugyanezt mondta nekm.Csak ő 2 hét alatt kapott többet az új kapcsolatában mint aaz azelőtti 1 évesben.



Én tudom a választ hogy mit jelent csak kíváncsi lennék h ti mire gondolnátok ezt hallva.

Kb 1 óra múlva kiírom hogy ez mit is jelentett.És h mekkora hülye is vagyok hogy én ezt másként értelmeztem.


2010. ápr. 24. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát valami olyasmit, h amikor bent vagy egy kapcsolatban jónak tartod, aztán szakítotok és meglátod, h a következő kapcsolat (jó esetben) sokkal jobb, mint az előző, mert boldogabb vagy....kevesebb a veszekedés....stb
2010. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat elején minden szép és jó
2010. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

párom mondta ezt nekem kb fél év után az előző kapcsolatához képest,ami 4 évig tartott...

arra értette,hogy én állandóan bujok, szeretgetem, kényeztetem minden módon,olyan intenzitással,amit előtte sosem tapasztalt

ennek több éve,az intenzitás azota sem csökkent:D

2010. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy egy olyan emberrel van valaki akivel tényleg boldog. aki mellett lehet önmaga, nem kell szerepeket játszania. a férfi szereti ,tiszteli, mindent megad neki ami egy nőnek kell.(nem anyagi dolgok) Nekem kb ennyit jelent ez a dolog.
2010. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Olyan kapcsolatban élt előtte, ami nem volt egészen jó, nem törődött vele eleget a másik fél, nem voltak közös programok, megunt, átlagos, felszínes kapcsolat volt, de lehet hogy a megszokás vagy a remény, hogy jobb lesz azután, nem engedte hogy szakítsanak. És akkor jött egy új pasi, aki annyira felkavarta lelkileg, az újdonság varázsa, mikor két ember sülve-főve együtt van a kapcsolat elején és ki nem szállnának egymás "se.géből" (nem szó szerint), hajlamos azt mondani többet kapott mint az előző kapcsolatában, mert elfogult az új miatt. Én így értelmezem!
2010. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy kifelé mindig mást mutat az ember, mint befelé. Lehet, hogy az új illető egy fikarcnyit sem jobb a réginél, sőt, talán még rosszabb is, csak éppen az, hogy másoknak azt mondjuk hogy a mostani mennyire jó, része az előzőtől való elválás folyamatának. Ilyenkor még azt is rossznak állítjuk be a régi szerelemnél, ami jó volt.. de persze ezt a kívülálló nem tudja. Sokszor ez egy üzenet az exnek is, hogy igen, jól vagyok, és remélem te nem. Hogy ez mennyire őszinte, azt az ember maga tudja. Általában semennyire. Egójáték.
2010. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Erre több közhelyes mondás is van:

A változatosság gyönyörködtet.

Az újdonság öröme, vagy

az új seprű jól seper.

2010. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Bárcsak így lenne.

Bár én férfi vagyok de én is hasonló dolgokra gondoltam így hírtelen.Mármint hogy érzelmileg többet kap.

A kérdésre a válasz ettől sokkal egyszerűbb:Az új pasijuktól sokkal többet kapnak anyagilag.Nem pénz hnem ajándékok formájában.

Most nem sorolok fel ide mindent de a kulcs ebben a többet kapásban a pénz.

Az egészben nekem csak annyi a meglepetés hogy ezek a lányok nem plázacicák és ha nekem őket kategorizálni kellett volna akkor én azon lányok közé soroltam volna őket akiknek nem a pénz az első.Legalábbis eddig olyanok voltak.

Tényleg minden nőt ennyire megbolondít a pénz szaga?????

Vannak még érzelmek egyáltalán a kapcsolatokban?

2010. ápr. 24. 15:25
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Duma...Majd kíváncsi lennék pár hónap múlva.
2010. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Ennél a kérdésnél

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__609551

a 8., hosszabb hozzászólás mindenre magyarázatot ad... :-)

2010. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!