Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal (kép) van...

Ilyen alakkal (kép) van esélyem hogy 1 hónap alatt helyrejönnek (jobb legyen az alakom)? Hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen az alakom? Nagyon rossz? Miben változtassak?

[link]

[link]

[link]

[link]


14 éves vagyok... csak annyi hogy tudom, hogy nagy a hasam... meg szerintem a fenekem is.. mármint ha mondjuk hátulról nézzük akkor semmi baja, hanem ha oldalról nézzük, akkor nagyon hátramegy.. vagy nem is tudom hogy fogalmazzak... :D az lenne hogy kb 1 hónap (mondjuk 27-ke környékére) rendbe tudnám hozni magam? hogy a derekekam karcsúbb legyen, hogy a fenekem valahogy helyre jöjjön, hogy a combom vékonyabb legyen.. stb. Hogyan lehetne???


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 2. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFFért,csak nekem is ez a problémám és kíváncsi vagyok,hogy mit írnak :/
2011. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát igen... most nekem a hónap vége körül nagyon sok programom lesz... és nem nagyon lesz sok időm edzeni, mert készülnöm kell a versenyemre (országos és van valami esélyem a helyezetre.. bár elég kicsi... :S ) és ugyebár lesz tábor... ahol meg strandra is megyünk... úgyhogy szeretném magam helyrehozni :D
2011. máj. 2. 18:45
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó alakod van!!! :D de azt a fürdőrucit felejtsd el! vegyél inkább bikinit, jó alakod van hozzá 15/L
2011. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ja igen.. a fürdőruhával kapcsolatban: nem ebben szoktam lenni, csak ebben jobban látszik az alakom :D azért azt vettem fel...
2011. máj. 2. 18:48
 5/23 A kérdező kommentje:
az bikinit nem merem, mert nincs mellem és a hasamon is van felesleg...
2011. máj. 2. 18:48
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond az alakoddal! Még úgyis rengeteget fogsz alakulni, hiszen fiatal vagy...
2011. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj az alakoddal, lehet a fürdőruhád miatt, de én kicsit kislányosnak látom, amit tehetsz, az annyi, hogy vársz még, nőiesedni fogsz. Nem vagy későn érő?
2011. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Egyébként nem tudom hogy későn érő vagyok-e.... :D

talán ezen jobban látszik...

mármint az hogy mennyire vagyok kislányos vagy nem... pillanat, csak még tölti fel.. :D

2011. máj. 2. 19:24
 9/23 A kérdező kommentje:

tehát:

1. számú fürdőruha

[link]

[link]

[link]


2. fürdőruha:

[link]

[link]

[link]


Ilyen kis szoknyásakat szoktam hordani... más rám nem illik, mert ugyebár nincs valami nőises alakom, inkább kislányos... :D (ez engem nem nagyon zavar)

2011. máj. 2. 19:33
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
hát szerintem ettől a fürdőruhától még inkább kislányos vagy. vannak olyan fürdőruhák, amik kismellűeknek is jól állnak, kísérletezz :)
2011. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!