Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy több...

Miért van az, hogy egy több kilométerre lévő fiúra saját bátyádként tekintek, s a családban lévő bátyámat pedig teljesen idegennek tartom, ha a két fiú ugyanolyan idős?

Figyelt kérdés
'94-es születésű vagyok, a családban lévő bátyám '91-es, és a jóval messzebb élő srác egyidős a bátyámmal. Mégis... azt a fiút, aki messze lakik tőlem, saját bátyámként szeretem, és a családban élő bátyámat pedig nem tekintem testvéremnek. Kérlek, válaszoljatok, miért van ez?
2010. ápr. 24. 15:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat egy kicsit elírtam... úgy akartam írni h: "több kilométerre lévő fiúra saját bátyáMként tekintek" egy btűt elnyomtam, bocsiii ^^ :$
2010. ápr. 24. 15:35
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert a több km-re lévő bátyjáddal jobb a kapcsolatod. És jobban tudod vele tartani és ápolni a kapcsolatod ,mint aki melletted van...

Aki veletek lakik bátyjád, azzal milyen a kapcsolatod?Mert ha idegennek tekinted,nem tartod testvérednek, akkor ebből nekem az jön le,hogy nem beszéltek szinte semmiről és nem ismeritek egymást.

2010. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az, hogy kit szeretsz nem az határozza meg, hogy ki hány éves és mennyire lakik tőled. egyszerűen azért szereted jobban a másikat mert vele megérteted magad, jól kijöttök. ha elfogadsz 1 jótanácsot, próbálj azért valami testvéri kapcsolatot kialakítani a bátyáddal. tudom, nehéz ha ennyire idegennek érzed őt magadtól, de azért csak jó lenne tudnod, h van 1 bátyád akivel összetarthattok a szülőkkel folytatott csatákban :)

nekem hugaim vannak és nagy a korkülönbség köztünk. nem igazán van közös témánk de van egyfajta összetartás köztünk, és ha valaki bántani merné őket...

2010. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elsőnek:a több kilométerre lakó fiu nem a bátyja csak bátyként tekint rá
2010. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, aki messze lakik, ténleg csak bátyként tekintek rá :) viszont a bátyám is csak unokabáty, szal a szüleink sem egyeznek :D de köszönöm, hgy írtatok :) a második bejegyzőnek a tanácsát, hogy próbáljak meg testvéri apcsolatot kialakítani, de ez nehéz lesz, ha reggelente, mikor indulunk suliba, nem is köszönn, sőt még le is néz... :/
2010. ápr. 24. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:
azé van mer a bátyádnak nem mondasz el mindent úgy mint egy idegennek! én pl idegenekkel jobban kijövök mint a saját rokonaimmal!
2010. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok pff szegénykém ennyire rossz a helyzet? akkor ne foglalkozz vele. köszönj neki legyél vele udvarias és semmi több, ha annyira se képes h köszönjön. lehet h egyszer észreveszi magát és legalább a környezeted is azt fogja látni h te próbálsz rendes lenni, ő meg ennyire bunkó.
2010. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a bátyád egy gyökér. tuti nem lesz csaja, 30 évesen is majd a neten lesi a pin*t és max dob rá egy matyit
2010. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a legutolsónak... azért ezt kikérem magamnak, a bátyámat nemkéne sértegetni... igaz, nem túljóü vele a visznyom, de azért erre allergiás vagyok, hogy ilyet mondatak/írnak rá... szal nem azért, de ilyen nem akarok még egyszer olvasni... már nais haragudj, de ezt ki lehetett volna fejteni kicsit tapintatosabban is...
2010. ápr. 24. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja bocsi félreolvastam:DD

Szóval a rendes bátyjádra nem tekintessz úgy,mint egy igazi bátyj. :S De közbe olvastam,hogy nem egy a szülőtök...HÁt tudod ezzel én is így vagyok csakhogy nekem nővérem van.:D VAlahogy még kiskorunkba jó kapcsolatunk volt, de mikor kezdtem nagyobb lenni valahogy rosszabb lett a kapcsolatunk.De engem sose zavart az,hogy nem egy a szülőnk. Úgy őszintén szinte alig ismerjük egymást. Nem beszélünk, ha egyformák is vagyunk nem tudjuk a másikról ,hogy mit szeret vagy ,hogy miről kéne dumálnunk.:/ Lehet erről mindketten tehetünk.


Ha a bátyjád le is néz ,nem köszön,akkor kérdezd meg tőle miért teszi ezt veled. :S Beszéld meg vele, egy kis nyílt beszélgetés sose árt ;):)

2010. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!