Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 26 éves érett pasi szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves érett pasi szerintetek kezdene egy 19 éves lánnyal, akinek még minimum 4 éve vissza van a diákéletből és vagy 300 kilométerre laknak egymástól?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nekem tetszik egy 26 éves fiú, akinek már van munkája és célja. Barátnője nincs. És néha olyan mintha én is tetszenék neki. Csak nem tudom... Talán sose hinné el, hogy komolyan gondolom vele, hisz 19 éves vagyok... Meg eleve nagyon drága a közlekedés, hogy találkozzunk, és nem tudom... Szerintetek van bármi esélyünk?

L/19


2011. nov. 1. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2011. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtatok múlik. Ha akarjátok, akkor igen. Hét év korkülönbség pedig semmi, a barátnőm és köztem is annyi volt.
2011. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sikoltó ***** válasza:
100%

A korkülönbség érdektelen, nekem is volt ekkora korkülönbségű kapcsolatom.


A gond a távolság, mondjuk győr-szeged távolság a 300km, ami nem semmi ám!

2011. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sikló, akkor szerinted kezdene velem, ha nem lenne ez a nagy távolság?
2011. nov. 1. 23:24
 5/7 A kérdező kommentje:
elnézést Sikoltó. kicsit máson jár a fejem és elgépeltem.
2011. nov. 1. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsok sosem életképesek, de jobb megpróbálni mint kihagyni!!!!
2011. nov. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm 30, én 19.

Van köztünk 180 km és 1,5 éve vagyunk együtt.

2011. nov. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!