Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád, a...

Melyiket választanád, a hirtelen jött álláslehetőséget 200 kilométerre, amire mindig is vágytál, vagy a jelenlegi munkahelyedet (3 műszak fizikai munka, túlóra hegyek) és a párodat?

Figyelt kérdés

Csak elméleti jellegű a kérdés, most jött egy telefon valakitől, hogy rám gondoltak egy vállalkozás beindításához, csakhogy az 200 kilométerre van tőlem.Mikor visszakérdeztem, hogy hol is van, mert nem értettem jól, és kiderült, hogy mégis jól értettem, akkor közöltem, hogy már nem lakom ott.Így sajnos el is köszönt a férfi, mert túl messze vagyok neki, és ha majd erre jár keres...


Szóval most így elindította bennem ezt a kérdést, hogy mis lenne, ha mégis felhívna egyszer, hogy neki minden áron kelek :D!

Mit gondoltok? Milyen szempontokat szednétek elő?


2011. máj. 2. 18:11
1 2
 1/16 Darcy01 ***** válasza:
93%
A páros nem tudna veled menni?
2011. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 napietus ***** válasza:
100%

ez a "vállalkozás beindításához" elég mlm-gyanús szöveg...de ez elvi kérdésre: a férjem lehet, hogy jó ötletnek találná, hogy költözzünk (ő dolgozott már gyakornok korában 200 km-re itthonról), de én a családomtól nem tudnék olyan messze élni. szerencsére van helyben is lehetőség, nem tudom, mit tennék.


29/N

2011. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én tuti elfogadtam volna az ajánlatát. Pároddal azért néha tudnál találkozni,vagy akár együtt költözhetettek volna el.
2011. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bizonytalanba? Nem lenne biztos munkanélküli.Most biztos állása van, ki tudja hogy mikor találna újat, manapság nem olyan egyszerű találni.
2011. máj. 2. 18:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a páromat. Túl sokat voltam (s vagyok) nélküle, értékelni tudom, azt a variációt, hogy végre együtt legyünk...

Viszont ha Veled tud menni gond nélkül akkor lehet, hogy inkább az a változat:)

2011. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is fizikai munka? Hány műszakos? Anyagiakban megéri ott egy albi, és a hétvégi hazaingázás? Esetleg párodnak valami legalább a közelben, és átköltözni (ha nem is rögtön, de idővel)?

Bár ha így búcsúztatok el, szerintem 5% esélyed ha van, hogy újra beszélni fogtok erről. Akkor több, ha te jelentkezel, hogy újra a közelben laksz.

2011. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hol van ez a hely ahol munkat ajanlottak? Lenne realis eselye a parodnak azon a helyen vagy a kozelebe munkat talalni?

Hany evesek vagytok? Mennyire komoly a kapcsolatotok? Hajlando lenne a parod veled koltozni? Egyutt eltek?

Ha, nem, milyen gyakran tudnatok talalkozni?

En ezeken a szempontokon gondolkodnek el..

2011. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Említettem neki, hogy tök megörültem, meg tök jó, még ha semmi nem is lesz belőle, de valaki gondolt rám, és ajánlott..

Mikor kérdeztem mit szól, azt mondta szóhoz sem jut...és elkezdett mesélni, hogy lapos a bicikli kereke, meg törött a lámpa...

hát nem ezt vártam :( kicsit csalódott vagyok jobban is örülhetett volna, ha velem valami jó "történne".

2011. máj. 2. 18:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:25-ös vagyok.

Amúgy ezt a pároddal kell megbeszélned. Nektek kell tudni kibírná-e a kapcsolatotok -akár átmenetileg is-, vagy sem.

2011. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudom, szerintem sem fog többet hívni a fickó.De kicsit felrázott a mindennapokból, meg a bambulásból.

Nem igazán mondott részleteket, csak, hogy Eger környéki cég.Én ott tanultam, és egy közös ismerősünk ajánlott..lényegében ennyi volt.

Lassan egy éve vagyunk együtt.Nem tudom jönne-e de bizonytalanba biztos, hogy nem, mert a hiteleit fizetnie kell valamiből, munkát találni viszont nem egyszerű.Így is alig marad neki hónap végére.

Mit is kérdeztetek még...

2011. máj. 2. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!