Miért csinálja?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok. Lassan egy éve együtt vagyok a baràtommal, minden rendben van köztünk. Anyàm elmondja mindennek a baràtomat, epilepsziàs és ez miatt minden idegbetegnek mondja el és hogy nem lesz egészséges a gyerekünk ha lesz stb). Itthon megcsinàlom a hàzimunkàt és felhànydàlja hogy én egész nap itthon fekszek. Munkàba veszek magamnak kis ennivalót, azt mondja hogy 2 zsemlével is lehet egy műszakot vinni.Baràtomhoz én megyek inkább mert nincs külön szobàm, ott kettesben lehetünk.Ez miatt elmond minden knak, meg hogy fogamzàsgàtlót is szedek. Mondhatni szàmonkéri hova költöm el a pénzt, fizetésemet leadom. Amikor megyek a baràtomhoz akkor mért viszek ennivalót ( hagyma, paradicsom).Baratom anyjàt is elmondja mindennek, mert kimert lépni a rosz a hàzassàgàból. Múltkor pánikrohamom volt. Enyhe nyugtatott is szedtem be. Anyam egész nap fekszik, nem csinàl semmit.De amit ő mond az a jó, és amit ő csinàl. De ha màs màst mond az a rosz. Csak neki lehet igaza. Nővéreméket is szekàlja gyereknevelés miatt. Azt mondja hogy rosz tàrsat vàlasztottunk. Holott mindketto dolgozik, nővéremé van mikor 20 orat dolgozik egy nap. Ha én panaszkodok hogy elfàradtam akkor mibe kérdezi. Masszőr vagyok. Nemrég hunyt el a testvére.
2016. okt. 2. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj amiért a következőt írom le. Az aki 27 évesen még az anyja nyakán él, az meg is érdemli a sorsát. Ennyi.
2016. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindkettőtöknek van fizetése, nem tudnátok albérletbe költözni?
2016. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

#1 az mondja ezt, akinek fogalma sincs milyen egy ilyen helyről kezdeni az életet.


kérdező azért, mert egy boldogtalan megkeseredett valaki, aki utálja az életét és mindent. mentsd magad, ha tudod.

2016. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

ma 23:10

Miből gondolod, hogy nem tudom, hogy kell ilyen helyzetből kimenekülni? Pontosan tudom! Én szüleim agresszív alkoholisták voltak. Előbb ütöttek, utána kérdeztek. Anyám úgy megvert, hogy mindkét dobhártyám beszakadt, karom, bordáim törtek. Ma is rosszul hallok. Mégsem nyafogtam, hanem mindent megtettem, hogy elmenjek a szülői házból. 17 évesen lányként 2,5 hétig az utcán éltem, akkor tudtam meg milyen az amikor éjszaka egy padon ülve nem mersz aludni. Engem gátolt a rossz hallásom is, hiszen csak akkor hallottam, hogy valaki jött amikor már láttam is. De léptem, nem nyafogtam. Minden helyzetben van kiút, csak panaszkodni könnyebb.

2016. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
80%
Szerintem amint teheted huzz el otthonrol
2016. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miből gondolja bárki, hogy az anyja nyakán él. Nem olvastátok, hogy leadja a fizetését talán?

Még ha nem adná le, abban sem lenne semmi. Soha nem lenne pofám pénzt kérni a gyerekemtől.


Kérdező!

Szerintem irigy alapból.

Nem tudom mióta tart ez, de a gyász is okozhat ilyesmit. Szóval ha ez a viselkedés egybeesik a veszteséggel, akkor ahogy feldolgozza, akkor vissza fogod kapni az édesanyádat.

Ha mindig is ilyen volt, akkor én is azt mondom, hogy próbálj a párodhoz költözni.

2016. okt. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehez manapsag egy fiatalnak lakast berelni , nagyon sokba kerul , ami a mikimalberrel nem könnyu.

Nem kell kegyetlen lenni , mintha jaj milyen egyszeru lenne az egesz ! Kis együttérzés semmibe sem kerul .

De aki nem kapott soha , attól nem lehet elvárni , az is szent igaz.

A masik meg hogy rengeteg elhamarkodott hazassag köttetik amiatt mert az otthoni körulmenyekböl menekul valaki , es cseberböl vederbe kerul !

Amig nem all valaki anyagilag es erzelmileg stabilan, nem kene addig költözzön , mert egy rossz döntés egy eletre lenyomorithat valakit .

Epilepszia nem örökletes

2016. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!