Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Csalàdom egy temetés utàn van. Sajnos azóta nem tudunk helyre àllni és igy összegyúlt az adóssàgaink. Anyàm terrorban tartja az egész csalàdott. Csak ő mondhat jót és ő csinàl mindent jól, de mindenki màs rosszat mond és csinàl. Baràtom másik vàrosban lakik és majd csalàdot akarunk majd alapitani. Anyàm amikor én vagyok a kiosztàs soràban sok rosszat kapok. Baràtom nem roma, de anyàm beakarja magyaràzni hogy az. Az ő anyjàval hasonlitgatja àllandóan össze, mert az ő anyja más férfival talàlkozgat és ezmiatt ócska nőnek nevezi. Nővérem pàrjàval is hasonlokat csinàlja, de ő nàluk màr van kisgyerek az ő nevelésébe is bele szól. Ruha vàsàrlàsnàl is megakarja szabni szinte hogy mit vegyünk. Mivel keves a pénz hónap végén é s így kevés étel van itthon,ő itthon van rokkant nyugdijasként és nem tud mit enni de van csak kevés. Mi pedig 5ször 6szor eszünk amig dolgozunk. Meg hogy én oda hordom az ételt meg veszem a szalàmikat, ez nem igaz. Sokszor betellik a pohàr és ezmiatt elköltöznék,de mivel kevés pénzünk van igy nem akarom őket cserben hagyni. Úgy vettem észre hogy anyàm nem akarja elfogadni a baràtom betegségét epilepsziàs.
2016. szept. 5. 19:01
 1/2 anonim válasza:
Ulj le vele es beszeljetek meg. Ha nem hajlando ra esetleg vedd ra hogy menjetek el pszichologushoz.
2016. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos az ilyen erőszakos emberrel teljesn hasztalan "a leültök és megbeszélitek dolog " mert egyszerűen lehülyéz és feláll az asztaltól.

Csak a kemény bánásmódból fog érteni.

Kicsit várhatnál, hogy múljon a gyász aztán keményen kiállni magadért, ill figyelmen kívül hagyni ami nem olyan fntos, csak kötözködő karattsolás. De a lényeges rolgokban keménye határt húzni és kiállni érte. Azt, hogy a pasid származása ill betegsége van - e olyan fontos, hogy keménykedj érte vagy elég csak magasról tenned az ilyen geszólásokea, azt neked kell eldönteni, érezni.

2016. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!