Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig nem tudok flörtölni...

Még mindig nem tudok flörtölni és azt sem tudom, hogy milyen nő kell nekem. Szégyenletes?

Figyelt kérdés
Majdnem 23 éves vagyok és még mindig itt tartok. Elég elkeserítő.:S
2010. ápr. 25. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 35 évesen is visszaírsz ide ilyen témában....na, az lesz a szégyenletes! Nem tudom, de tele van ez a rész ilyen korú pasik bánatával, mint te. A "nem tudok flörtölni" azt jelenti ugyebár, hogy félénk, nyuszimuszi vagyok, rám néz egy lány és már elájulok....Ezen meg lehet segíteni jó kiállással és jó dumával. Az meg hogy 23 évesen nem tudod milyen típus jön be? simán van 4-5 éved kipróbálni!
2010. ápr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy KINÉZETRE milyen típus jön be, de belsőre nem tudom.:S
2010. ápr. 25. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az a baj, hogy a "kinézet" alapján akarsz választani... és egyből az álomnőre hajtasz... úgy pedig persze, hogy leblokkolsz.

Próbálkozz inkább olyan lányokkal, akik nem "tökéletesek" a szemedben, hanem inkább jófejek, barátságosak, megértők. Tanulj meg olyan lányokkal flörtölni, akiknek a társaságában nem jössz egyből zavarba, ezek amolyan haveri flörtök, amikkel formába hozhatod a szöveged, és senki sem sértődik meg vagy ég be.

Legalábbis nekem ez jól bejött. Bár én lány vagyok. :)


Az meg hogy ki jön be neked. Amikor majd ott leszel, hogy megismertél valakit, tudni fogod, hogy na ő bejön neked. Sztereotípiákat felállítani fölösleges és még káros is lehet.


Nekem mindig is a macsó volt az ideálom. Aztán összejöttem párral... és rájöttem, hogy utálom a macsókat. Most egy aranyos, kedves, nem az a "Na én aztán tudom mi kell a nőnek" típusú fiúval járok már évek óta. És ő az Igazi.

2010. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kinézetre: Legyen aránylag magas (min. 170 cm), hosszú sötét haja, csinos, de ne plázacica, nőies megjelenésű.


Ez szerinted "tökéletes"?

2010. ápr. 25. 09:06
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem volt egy randim ahol én voltam a szebb (36 éves ördög)

azóta nem csajozok....

2010. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

""tökéletesek" a szemedben" ... ezt írtam. Mindenkinek az a tökéletes, amit ő annak tart.

Próbálkozz 165 cm, vörös hajú, kevésbé csinos, kevésbé nőies lányokkal, akik viszont tök jó fejek és vevők a dumádra.

2010. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha belsőre nem tudod milyen lányt keresel, akkor még saját magadat sem ismered!

Először ismerd meg magad!

2010. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Magyarka válasza:
Szerintem úgyis megérzed,hogy ő az a nő, akit te akarsz! :) a slörtölést meg addig is tudod gyakorolni :D csak ne szállj el magadtól, én, mint nő mondom neked: nem jön be minden csajnak a nagyarcú szépfiú! :)
2010. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!