Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak ha van barátjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak ha van barátjuk szoktak más fiúkkal is komolyabban flörtölni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön nekem, nagyon mosolyog rám, meg sokat néz! Szóval én látom az érdeklődés egyértelmű jeleit, de közben ahogy egy "közösségi" oldal révén megnéztem van barátja.


alapjáraton egy laza, nem állandóan feszült 19 éves egyetemista vagyok és nem az a bunkó parasztfajta ha értitek így ha csak pusztán flörtölt velem akkor nem akarnák őket szétszedni.

a lány fiúja nem tartozik a keménycsávó kategóriába, szóval az a szelídfajta ha értitek a célzást.


Tanácsot tudnátok adni, hogy most tényleg érdeklődik irántam vagy csak flörtöl ha van barátja akkor miért teszi kissé "intenzíven"?


2011. okt. 19. 18:06
 1/10 16Jessica16 ***** válasza:
41%
Van egy barátnőm aki ugyanezt csinálja, közben állítólag szerelmes.... Azt akarja, hogy ezúton mindenki belé legyen szerelmes és utána csak az ujjai közt csavarja őket pedig nem akar tőlük semmit. Remélem az a lány akiről te beszélsz nem ilyen, de azért vigyázz..
2011. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 seesee ***** válasza:

Ahhoz, hogy pontos választ adjunk, több dolgot is jó lenne tudni (mennyire erős a lány és a barátja között a kötődés, mióta vannak együtt...) De ha "intenzíven flörtöl" veled (bár erre is kíváncsi lennék, hogy mit takar pontosan :) ), akkor valószínű, hogy bejössz neki, és kifelé kacsingat a jelenlegi kapcsolatából! Nyílván erre pontos választ akkor kapsz, ha több időt tudsz együtt tölteni a lánnyal. Az is lehet, hogy éppen önbizalom hiányos, és azért flörtöl, mert jól esik neki a figyelem, és a hódítás.. Valószínűleg pontosan tudja, hogy mit csinál..és hogy milyen jeleket küld feléd. Ez szerintem tudatos lehet. Remélem, hogy tudtam segíteni!

s

2011. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az még kimaradt, hogy azon a "közösségi oldalon" nincs hivatalosan feltüntetve, hogy kapcsolatban, párja XXX, csak van 4 kép amin pózolnak, meg a gyerek írkál neki minden baromságot.


az egyik előadáson előre ültem és ahogy feküdtem a padon láttam h erre-erre nézeget fentről és a fél szeme rajtam van, és amikor a társaságukhoz szóltam pár szót, mert ilyen laza gyerek vagyok aki faszán, lazán de igazán viselkedek :)) szóval nem értem... de azért puhítom majd, nem rontok rá

2011. okt. 19. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet megvetsz,de..ne légy olyan,mint Ő. De ez csak az Én véleményem..:)Ha valóban van Párja,hagyd.. nem szép dolog az ilyesmi. Sajnos,van sok ilyen lány..elég szégyentelen dolognak tartom,hogy van Párja,de azért... Ez csak egy vélemény volt,nem bántásból! :)
2011. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az olyan lányok is akik a csendesebb, de nagyon szép fajtából valók ? (:
2011. okt. 19. 21:10
 6/10 DakotaDamon ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet. Nem akarnám ezzel megbántani azt, akit szeretek. És mivel tudom, hogy nekem milyen rosszul esne, ha ő tenné ezt velem, én se csinálok ilyet.
2011. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen.. szoktunk.
2011. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

velem is csinálta ezt egy lány, de aztán megláttam face-en, hogy van barátja, így hagytam


meg én amúgy sem hiszem el, hogy tetszem neki


elég önbizalomhiányos fiú vagyok

2011. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó! vágj neki ha úgy se lesz belőle semmi akkor nincs mit veszítened. legalább nőni fog az önbizalmad. vedd fel úgy, hogy semmit sem veszíthetsz. mindig mosolyogj, légy laza, és ne mindig a seggében legyél, így látja, hogy te egy laza srác vagy aki így érdeklődni fog utánad
2011. okt. 21. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

hát én azt gondolom hogy ha egy párkapcsolat jól működik akkor egy lánynak eszébe sem jut túl komolyan flörtölni (nekem 1 éves kapcslatom van) persze néha néha egy egy kisseb flört bele fér de ahogy látom itt nem erről van szó szerintem üjj le a lánnyal négyszemközt beszélgetni és akkor talán kiderül a dolog.

17/l

2011. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!