Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilátástalan lett az életem,...

Kilátástalan lett az életem, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Férjem válni akar,azt mondta nem vagyunk boldogok és nem érzi magát jól velem,már nem szerelmes stb... Ami megviselte a házzaságunkat az az hogy többszöri lombikpogramra sem sikerült a gyermekáldás.Nagyon megváltozott teljesen eltávolodtunk egymástól. Azt mondta költöztem el mert nem érzi jól magát velem és hogy nem vagyunk boldogok! Vidékre költöztem a szüleimhez akikkel nem jó a kapcsolatom,és kicsi a ház amiben laknak vagyis nincs helyem ott tartok hogy se munkám se pénzem.Nem érzem itt jól magam. A férjem válni akar. Teljesen kilátástalan vagyok,nem értem mi lett vele. Azt mondta ha vissza megyek akkor ő megy el,nem tudd velem egy légtérben lenni! Ez borzaszó helyzet! Volt valaki hasonló helyzetben? Ti mit tennének?
2016. okt. 6. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Rázd meg magad!Ilyen ember miatt nesopánkodj egy pillanatot sem aki nem tud egy légtérbe sem lenni veled!keress munkát járj el otthonról majd csak találsz egy rendes embert.Váli akar nagy ügy elválsz.Aztán lehet megtalálod elöbb a boldogságot mint gondolnád.Aztán lesz babád is simán..az a vad kan meg had pislogjon
2016. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

jelen esetben örülj, hogy nincs gyerek. Tesómék most mentek szét 11 év után.. ott a lakáshitel, gyerek... anyuka bemondta az unalmast. Összejött valami másik pasival, fogta a gyereket és leköltözött.


Tesómra maradt a 11 milliós lakáshitel, + rezsi és minden más.

2016. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg örülj, hogy nincs gyerek.


Ismerősömet nemrég hagyta el a neje a pici babával együtt. A lakáson, amiben éltek hitel van, plusz az alaptőkét a fiú szülei biztosították. Az idegenlégióhoz szegődött el, mert aránylag jó fizetést kap, amiből tud gyerektartást és lakáshitel-részletet fizetni...

2016. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Az a gond, hogy nincs terved és célod. Elhagytad magad.

Elsőre keress munkát. Máris könnyebb lesz minden szempontból. Az interjúzással is elmegy az idő, van hova kiöltözni, kimozdulni.

Ismerkedj: szerezz új barátokat.

Igyekezz minél gyorsabban külön költözni.


Talpra fogsz állni, ha nem adod fel az elején.

2016. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2016. okt. 6. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Mi az,hogy nincs munkád?Hogy akartál így gyereket?Azért én szivesen meghallgatnám a másik felet is.
2016. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt munkám, természetesen,de mivel vidékre költöztem így elvesztettem. Újra kell építenem mindent,csak nem tudom hogy!
2016. okt. 6. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Még jó hogy nem jött gyerek a képbe... nagy felelőtlenség a semmibe, egy bizonytalan kapcsolatban gyereket vállalni.

Ha te a saját szüleiddel nem vagy jóban, akkor miből gondolod h a te gyerekednek majd jó lesz veled? előbb fejben és magad körül kellene rendet tenni szerintem... ha te magad nem vagy boldog és kiegyensúlyozott, akkor a baba sem lesz

2016. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!