Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még más is, akinek kilátás...

Van még más is, akinek kilátástalan a jövője?

Figyelt kérdés

Szeretnék többet keresni, de nem tudok, mert egészségügyi állapotom nem teszi lehetővé, hogy terheltebb legyek (agydaganat). A betegségemet is titkolom a munkahelyemen, mert ha felvállalnám, akkor nem vennének fel sehová.


Egyedüli gyerek vagyok, ahol lakunk oda úgy költözhettünk, hogy nincs albérlet, cserébe a házat gondozzuk. Viszont egyre inkább látszik, hogy az idős néni már az életének a végét járja, s az örökös meg azon nyomban kidobna az utcára.

Falun van egy felújítandó ház, amit pár százezer forintért vettünk, mert az Isten háta mögött van. Szülők oda mennének, de nekem pénzem támogatni őket, s albérletet fizetni nincs.


Tudom másnak sokkal, de sokkal rosszabb, de most jelen pillanatban ez nem nyújt vigaszt.

Sajnos ismeretségi köröm kicsi, így segítségre se számíthatok. Akik hasonló helyzetben voltak, azok hogyan dolgozták fel, hogyan tudtak belőle kilábalni?


28/F


2016. júl. 14. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi van a betegségeddel? Kapsz kezelést?

Szerintem legelőször is a gyógyulásra koncentrálj, az a legfontosabb.

Jelenleg milyen munkakörben dolgozol?

Ha van lehetőséged akkor költözz majd a szüleiddel, hátha esetleg úgy tudsz kicsit félre is rakni.

2016. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

H a kerdesedre valaszoljak : a nepesseg 90% nak kilatastalan a jövöje , szulöknel laknak öregkorukig , Kis fizetesekkel tengödnek , barmit lepnek ( hazassag gyerek ) csak tovabb rontsa a helyzetuket.

De ANNYIRA megszoktak a beszukult lehetösegeket h Mivel sose lattak mast nem tapasztaltak milyen a jo elet nem is tudjak mit veszitenek , mit hianyolnak es egyaltalan hogyan kene kinezzen normalis esetben az eletuk....

Emiatt sok az önvad , tanacstalansag , önmarcangolas mert tenyleg nem ertik h mi az abra ..

2016. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz? Mit dolgozol? Mennyit keresel? Hogyan jellemeznéd magad? Milyen az állapotod?


Veled egy idős vagyok, szintén nehéz egészségi problémával, és adott esetben örülnék egy normális lakótársnak, havernak, így lehet, hogy tudnék segíteni.


Írj privátot

2016. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!