Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mit gondoltok?

Mit csináljak, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Anyum és a párja folyton veszekednek,minden egyes nap,és én ezt már nagyon unom..utálok hazajönni,mindig menekülök itthonról..legszívesebben elköltöznék egy saját lakásba,albérletbe,csak az a problémám,hogy egyedül nem tudnám fizetni. Nem érzem,hogy mi egy család lennénk,semmit nem tudunk normálisan megbeszélni. Sokszor volt,hogy olyan nagy örömmel meséltem mi történt velem,de láthatóan nem érdekelte őket,és nekem ez annyira rosszul esik. Amikor nem vagyok itthon mindig jó kedvem van,na de itthon még az életkedvem is elmegy.

2016. okt. 21. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizesd egyedül! Keress lakótársat, vagy bérelj csak egy szobát. Attól függ, hogy hol laktok, de sok főiskolás is örül, ha van bérlőtársa, és a munkahelyeden is találhatsz olyat, akivel közösen kivehettek egy lakást.
2016. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21
2016. okt. 21. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

üdv Magyarországon..

keress albérlőtársat . egyetemisták sokszor keresnek maguk mellé. de felnőtt,egyedülálló emberek is szoktak keresni, mert egyedül tényleg nehéz fent tartani, vannak költségek amik akkor is ugyanannyik,ha 1 ember lakik ott vagy 4. szóval sokat jelent,ha társakkal bérled.


nyilván megoldás még,hogyha beszélsz velük,hogy nagyon idegesítő és lehangoló a veszekedésüket hallgatni.

de ha már felnőtt vagy, akkor meg odavághatják,hogy akkor költözz el.

ha még tanuló lennél,akkor erőltetném,hogy beszélj velük. így szerintem felesleges.

2016. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!