Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok tényleg...

Ti mit gondoltok tényleg nagyzolás ez?

Figyelt kérdés

Most is mint minden évben a családdal megyünk nyaralni.

Viszont idén úgy gondoltuk a pàrommal mivel jön a gyermekünk is, hogy fizetünk be étkezést.

Anyósom meg kiakadt, hogy mi miért különcködünk meg ne nagyzoljunk.

Őszintén bele fàradtam màr abba hogy nyaralás alatt is minden nap főzőcskézni kelljen délbe is meg este is.

Már ott voltam hogy el sem megyünk.


2016. jún. 27. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig félpanzióval megyünk nyaralni, nehogy már ott is főzni kelljen. Az nem is igazi pihenés :)
2016. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyós pofasúlyba. A ti szabadságotok, pihenések olyan legyen, ahogy ti szeretnétek. Hogy nem kell főzni, több idő jut egymásra, kirándulásra, érezzétek jól magatokat, jó nyaralást!
2016. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, anyósod nem semmi.

Kb. annyira fog kijönni a befizetett étkezés, mintha te főznél. Hagyd rá a mamára és érezzétek jól magatokat!

2016. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig félpanzióba megyünk mi is, nem akarunk főzni a nyaralás alatt. Egyébként is azért megy az ember idegen nyaralni, hogy más ételeket, más népek konyháit ismerje meg. Mondjuk, ha minden nap a mártírkodó és nagyzolás ellenes anyósod főzne rám ingyen finomakat, hát nagy nehezen legyűrném.:))
2016. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
*idegen helyre, elnézést:)
2016. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek külön. Minél többen vagytok egy nyaraláson, annál inkább el van b4szva az egész, ugyanis mindenki mást szeretne, ha már az évben egyszer eljuttok valahova.
2016. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem nagyzolás. Miért kéne még a nyaralás alatt is a főzéssel vacakolni? Amikor gyerek voltam, igaz, hogy nem voltunk nagyon eleresztve, de általában mi is fizettünk be menüt ebédre. Vacsira mondjuk eleve mindig hideget ettünk, otthon is, azt a nyaraláskor is így csináltuk, de ebédre általában befizettünk mi is valahová. Csak akkor nem, amikor 2 hetes nyaralásokat csináltunk (ismerős nyaralója, szóval nem kellett fizetünk érte), mert nem akartunk ilyen sok időre befizetni.

Most meg a saját gyerekeimmel én is úgy megyek nyaralni, hogy maximum 1-2 nap főzünk mi, egyébként éttermezünk (SZÉP kártyával általában).

2016. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyzolás. Sőt, ha nem okoz gondot, akkor miért főznél? Hiszen ez a nyaralásotok, nem arról szól, hogy a konyhában robotolj.

Én tuti nem mennék anyósékkal nyaralni, hanem inkább külön.

2016. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve azt nem értem, miért anyósékkal mentek nyaralni évek óta...nekem hiányozna a CSAK kettesben levés, az úgy lógatjuk a lábunkat, ahogy akarjuk fíling és hogy akkor csak magunkhoz alkalmazkodjunk...

Kérdésedre válaszolva, szerintem csináld, ahogy nektek jó, elvégre ti fizettek érte, senkinek nincs köze hozzá, mire költötök pénzt. Különben ha főztök sem feltétlen lenne olcsóbb...de ha a mama szeret a tűzhely mellett állni nyaraláskor 40 fokban, hagyjad, ti pedig élvezzétek a pihit.

2016. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!