Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a páromat, de gusztus...

Szeretem a páromat, de gusztustalannak tartom ahogy csámcsog, vakaródzik (a farkát meg a fenekét), meg ahogy horkol. Mások hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze, egyszerűen nem tudom megszokni ezeket a dolgokat...ilyenkor legszívesebben csak ráordítanék, hogy hagyd már abba. Néha meg is teszem. Más nők is így vannak (vagytok) ezzel? Hogy oldjátok meg? Nem vagyok elég türelmes? Már említettem neki, de nem változtak a dolgok.
2010. ápr. 27. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Szokj rá te is,meglátod rövid időn belül már már észre sem fogod venni a dolgot. Javasolnam a társasági élet elkerőlését,nem biztos,hogy megértenének.
2010. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Képzeld,ha a gatyája mellett még az orrában is turkálna.
2010. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

horkolást magátólnem tudja abbahagyni,vannak különböző modszerek,annak olvass utána


de a csámcsogás,vakargatás...csámcsogással nálunk nem volt baj,csak vakarózással szerencsére...kb 2 hónapig állandóan beszólogattamiolyeneket,hogy "fürödj,akkor nem viszket","hozzám ne érj miután a hátsód vakargattad,mostt előbb kezet",és hasonlókat...meg fintorogtam...azóta tényleg csak akkor vakarózik ott,ha viszket is:D


nem kell egyből kidobni,neki valószinű ez a természetes,otthon is ezt látta...de át kell nevelni (kivéve ha 40 feletti,azt már esélytelen)

2010. ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg sok használható dolgot írtatok! Minden jót! :)
2010. ápr. 28. 07:56
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó. Én az elején elmondtam a barátomnak, hogy pl. egy hangos böfögést is a tiszteletlenség jelének tekintek. Nem hogy s.eggvakarást, fúj! Ha nem tetszik neki, hogy nálam nem lehet ilyet, hát akkor sajnálom, nekem férfi kell, nem disznó. :P Érdekes módon megértette, (végülis egyet is értett) és megbeszéltük, hogy mindig igyekszünk vonzók lenni a másik előtt. Amelyik pasi nem bír ezek nélkül meglenni, az lakjon egyedül - mondjuk az ólban. (De amúgy úgy tapasztaltam, a pasiknak csak egy része ilyen.)

29/N

2010. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg te beteges vagy részben.Azoké hogy gusztustalan,de ez amolyan pasis rossz szokás.Neked nincsenek rossz szokásaid?Ez érdekes...tudod ha te ezen kiakadsz akkor te évek múlva egy érzelmetlen házisárkány leszel.Olyan pasi meg nincs akiknek ne lenne olyan szokása ami neked tetszik,elfogadod.
2010. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező, szerintem is azért mert valaki "pasi" az még nem jogosítja fel őket arra, hogy undorítóak legyenek: vakargatás, böfögés, fngás. Persze ha kell akkor kell, de lehet azt is diszkréten. Valahogy úgy érzem egy csomószor a pasikat gyerek számba veszik , hogy óóó hát ezt látta, ezt szokta meg, meg hát mégiscsak fééérfi és nem nő. Hátnem tudom, szerintem minden ember lehet igényes független a nemtől.
2010. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból az én párom is tud alakítani, csak ő fingik és böfög. Utálom, rá is szólok mindig. De ugyanakkor azt is tudom, nekem is vannak undorító dolgaim, amelyek az én szememben nem gázak, de őt zavarják. Pl. bent hagyom a hajamat a lefolyószűrőben, értesítem minden apró mozzanatról, amikor menstruálok, stb. Senkitől sem lehet elvárni, hogy a nap 24 órájában kifogástalanul viselkedjen. Ha viszket, vakarja, ha böfögni kell, böfögjön (esetleg ezt lehetne halkan, de nekem nő létemre, ha elfoglal nagyon valami, kiszalad egy-egy hangosabb büfi:)), a horkolás megszüntetésére 1000 praktika van.

Ha örökké ezzel foglalkozol, hiába szereted, rámegy a kapcsolat.

Egy kapcsolatnak fontos része a tolerancia és szerintem ezek bőven beleesnek abba, ami tolerálható.

2010. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az én párom óriásiakat büfög tátott szájjal, és nagyon zavar. Főleg, ha felém fordulva teszi. És rengeteget fingik. Elég kiábrándító tud lenni. Szoktam mondani, csináljon úgy, mintha csak 2 napja ismerne. De nem hat:-(.
2010. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem... Na aztán az ilyen pasik csodálkoznak, ha a barátnőjük már nem szerelmes beléjük. Lehet egy ilyen disznóhoz szexuálisan vonzódni? Max. akkor ha a csaj is ezen a szinten van...
2010. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!