Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég időt töltesz a családoddal?

Elég időt töltesz a családoddal?

Figyelt kérdés
Mert aki nem, az nem is igazi férfi

2016. nov. 10. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresztapa
2016. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Mert aki 0-24 ben otthon vakarózik az férfi ?
2016. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, attól függ, mit tartasz "elég"-nek?

Ha valaki napi 16 órát dolgozik a családjáért az már nem is igazi férfi, mert keveset van a családdal? Illetve ha munka nélkül otthon henyél egész nap a családdal és várja a segélyt, az bezzeg igazi férfi???

2016. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Apummal eleg idot toltok es jol kijovunk, vannak kozos programjaink is, legutobb a vadasparkbn voltunk es allatokat simogattunk :)

Anyamat ha meglatom altalaban uvoltok vele meg el nem vesztem az eszem, aztan nekimegyek, leteperem es addig rugdosom a foldon meg valaki le nem allit.


"Mert aki nem, az nem is igazi férfi"

Miert csak egy ferfi tolthet eleg idot a csaladjaval?

2016. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem apán két állásba nyomta egy életen keresztül + néha maszekolt, hogy eltudjon minket meg anyámat tartani. Manapság, meg hogy végre hó végén ne kelljen vajaskenyéren élniük.

Jah volt, hogy hétvégén láttam gyerekkoromban mondjuk olyankor főleg pár sör után. Most 28 vagyok, de sztem nála "igazibb férfialakot" nem láttam még életemben.

Nekem meg nem lesz családom, igy részemről ennyi.

2016. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!