Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit hisznek a...

Szerintetek mit hisznek a szüleim?

Figyelt kérdés

Tegnap este közöltem a szüleimmel hogy a barátommal akivel több mint 1 éve együtt vagyunk "bulizni" akarunk menni. Persze ott alvásról van szó de a szüleim ezt nem engednék. Már 1x aludtam ott ugyanezzel az érvvel. Apukám nem kérdezett semmit ( hova megyek,meddig leszek..stb) Az a kérdésem hogy tudják hogy ottalszom vagy mért nem kérdezgettek?

19/L


2016. nov. 11. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Háát, en is jartam igy egyszer. Inkavbb valahogy hozd fel a temat; hogy "akkor vasarnap 10 korul jovok"

Inkabb elobb tisztazzatok le mint kesobb gond legyen belole.

2016. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
próbáltam már de a témáról hallani se akarnak :/
2016. nov. 11. 09:05
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
19 évesen nagykorú vagy.
2016. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
tudom de itthon nem ilyen egyszerű..ha ilyesmiről beszélek rögtön jön a válasz hogy igen nagynak érzem magam
2016. nov. 11. 09:08
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
19 vagy . Ergo nagykorú . Vannak olyan szülők akinél úgy megy hogy 'ameddig itt laksz és az én kenyerem eszed addig az van amit mondok' ... De . Nem vagy gyerek . Jogilag már egyáltalán nem függsz tőlük . És meg kell nekik érteni , hogy felnőttél . Ezt meg kell velük beszélned különben tönkre teszik a fiatal éveidet ..
2016. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pontosan tudják, mi lesz, csak kínos nekik. hallgatólagosan beleegyeztek, de nem akarják feszegetni a témát.:-) Tényleg az a legegyszerűbb, ha búcsúzáskor közlöd, hogy másnap délelőtt érkezel, puszi.
2016. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
akkor sejtik? mer anyukám azt mondta tegnap hogy olyan buli lesz mint múltkor ( másnap délelőtt értem haza) apu csak annyit mondott - jolvan had menyjen- és ennyi volt az egész párbeszéd
2016. nov. 11. 09:12
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
És akkor most baj, hogy engednek vagy mi?
2016. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sejtik, tudják. Ennyire azért nem hülyék. Ők is voltak fiatalok.
2016. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Világos hogy tudják, de szab
2016. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!