Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez baj, hogy a...

Szerintetek ez baj, hogy a párom semmit nem enged kifizetni?

Figyelt kérdés
Együtt élünk albérletbe, de se a rezsit se a bérleti díjat nem engedi kifizetni, ha eljövünk vásárolni akkor is ő fizet, mindig mindent, a számláimat is, a ruháimat is..stb! Én is dolgozom, van keresetem, de nem "fogad" el semmit. Miért? Azt mondja azt szeretné, ha mindig tele lenne a pénztárcám. Férfiak ti ezt hogy látjátok? (2 éve vagyunk együtt)
2016. nov. 13. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki, és a pénzedböl gyüjtögess össze közös dolgokra: nyaralás, meglepetés étterem, kirándulás, a párod kedvenc elfoglaltságához ajándék, stb.
2016. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem tetszene. Ő ettől érzi férfinak magát? Mert én kisgyereknek érezném magam.
2016. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha megengedheti magának,örülj neki.
2016. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
2-es, miből gondolod, hogy a kérdező párja férfi?
2016. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Én is ilyen voltam, végül csak úgy elsétált a lány akit a gyerekem anyjának gondoltam. Az életemben nagyobb csalódás nem ért semmilyen téren. Azóta átértékeltem a bánásmódomat és a tiszteletadásomat azok iránt a nők íránt akik mindig elfogadják szó nélkül hogy vizessek helyettük.
2016. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő(32) párom 42, bár ez nem fontos. Utolsó: nem hagyom szó nélkül, akkor nem irtam volna ide sem.
2016. nov. 13. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki és spórolj. vegyél neki ezt azt. menjetek meglepetés kirándulásra
2016. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdés volt 1 hete is:D
2016. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ha gyakorlatilag semmire nem kell költened,akkor szerintem logikus lépés lenne,hogy a fizetésed nagy részét kösd le lakástakarékra. és akkor,hogyha lakást vesztek majd max te fizetsz kicsit többet bele, mivel előtte ő tartott el. így szerintem fair lenne

egyébként szerintem ne érezd magad rosszul emiatt. de ha terhes a helyzet,akkor vállald át legalább az albérleti díj felét vagy a rezsi felét.

2016. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!