Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, hogy ne egy buta...

Mi tegyek, hogy ne egy buta senki nő legyek a szemében?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon csúnyán bánt velem, ordított és el hajította a biciklit mert nem halottam, hogy haza jött és az ajtó nem volt nyitva.Nem szóltam neki semmit ha nem elmentem a boltba kaját venni. Utána fél vállról oda lökte hogy bocs és ezzel elintézte, aztán tovább sértegettet, hogy elnyomom mert nincs pénzünk ruhára, és meg is vert mert véletlen meg löktem, utána bocsánatot kértem meg ölelgetem szeretgetem, de nem engedett magához, később igen kb. 5percre utána ujjból ledob bot az ágyról hogy hagy békén. Még szexel sem tudtam rá venni a békülésre,ő tovább durva maradt, bár sokszor azt kiabálja utállak és elegem van belőled , aztán meg azt mondja csak dühében mondta és ,hogy miért ilyen buta nő a felesége, mert azt mondom neki beszéljük meg a problémáinkat.Segítsetek!
2010. ápr. 28. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
nhaa ez nagyon szép kamu....először jöna féjr, egy órával később a feleség XD
2010. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ezt a helyzetet. Valószínűleg anyagi okokra, esetleg a párod munkahelyi gondjaidra vezethető vissza. Nagyon sokat megteszel érte, más nő már rég kidobta volna. Azt kívánom sikeresebb legyen a kapcsolatotok. Direkt nem írok ilyet, hogy hagyd el, mert ez egy komolyabb döntés. Elsőre, mindig javítani kell a kapcsolaton.
2010. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
mekkora faaakeee
2010. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem kamu sajnos, lefeküdt nyugodtan aludni és nem békül velem :( de annyira fáj ez, fogalmam nincs mit tegyek
2010. ápr. 28. 23:43
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha nem fake, akkor meg: mi a francért pazarolnak egyes nők időt és energiát idióta fszokra? És aztán utódot is nemzenek az ilyen párok egy pokolba illő családi légkörbe...Megáll az ész. Hagyd ott a fenébe. Nem fog változni.
2010. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem vagyok szép vagy csinos a szemében,ha szexis fehérneműt veszek fel csak leveszi és szeretkezünk de nem különösen törődik vele mi van rajtam azt érzem, így már csak alszom valamiben, lehet nem vagyok már vonzó neki?
2010. ápr. 28. 23:48
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam keményen fogalmazni, de sok barátom/nőm ilyen légkörben nőtt fel, nem köszönték meg.
2010. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek és mondjátok meg miért teszi ezt egy férfi,ha állítólag én vagyok a nő neki. De más nők barátságára vágyik és keresi a volt nőjét akivel 1napig járt. Ronda vagyok vagy nem vonzódik már hozzám? vagy mi. Sajnos nincs tapasztalatom férfi terén.
2010. ápr. 28. 23:55
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kamu, akkor irigyellek a szabadidődért. Ha nem kamu, akkor meg értetlenkedem, miért nem hagytad még el ezt a vadbarmot.
2010. ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
jó lenne ha az lenne :( , fogalmam sincs mit tegyek a kis lányom meg én is, tudom sokan azt mondják hülye vagyok, de nem volt ilyen, kedves gyengéd volt csak azt mondja nincs elég divatos ruhája és ezért ilyen undok velem.
2010. ápr. 29. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!