Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek még annak érdekébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek még annak érdekében, hogy szimpatikus legyek a szemében?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21/F vagyok, nincs 1 hete hogy megismerkedtem egy lánnyal a chat.hu-n (tudom hogy nem a legjobb hely, de éppen unatkoztam) és felvettem hamar msnre.

Szimpatikus lány, és úgy vettem észre hogy csendes is. 18 éves, azt mondta, nem volt még 1 fiúja sem. Küldtem képet, és innen kezdődött a csavaros sztori: először azt írta, hogy nem igazán vagy az esete, de ő maga írta, hogy szeretné ha barátkoznánk. Gondoltam, hogy elköszönök tőle és megmondom hogy nem érdekel az ajánlat, de úgy teljesen lazán csak azért is elkezdtem udvarolni neki.

Másnap is még a "barátom" akart lenni, mondtam hogy ebben nincs semmi kihívás :D majd poénból felsoroltam egy rakás érvet amellett hogy pasijaként jobban motiválna már a dolog, majd megváltoztatta a véleményét és azt írta hogy hát még gondolkozik-e azon hogy megérné e neki hogy pasizzon, mert még nem volt pasija :)

Majd elkezdte kérdezgetni hol tanulok, hol lakok, és hány órám van hétköznap.... :P

Majd egy jövő hét csütörtöki randiban egyeztünk ki, de nehezen ment bele szegény :) Végig bizonygattam hogy nem fogja megbánni, mert így esélyt ad saját magának is, és mondta is hogy ő nem az a lány aki nem jön el a randira.

Szintén aznap megkértem hogy írjon le nekem 9 szót, tök mindegy mit, és egy 2 versszakos verset alkottam neki belőle amivel elég jó bizalmat keltettem benne, mert 1 pasi se írt neki még verset. :)

Szerintetek? Lassítsak? Gyorsítsak? Adjam önmagam a randin is? vagy elrontottam mindent és nem akar megbántani?


2010. okt. 2. 19:15
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:

ejha jó kérdés.

gondolom még mindig nem vagy az esete csak annyira nyaltad a seggét hogy beadta a derekát.

VAGY rohadtul nyomultál és azt hitte csak lukra mész.. aztán látta hogy normális vagy, még verset is írsz, meg "érvelsz" és megváltoztatta a előítéletét.


nem tudok válaszolni egyik kérdésedre sem..

na jó csak erre:

Adjam önmagam a randin is?


JA

2010. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Add önmagad mindenki más már foglalt" miért kit adnál ha nem magadat ha szeret akkor magadért szeressen-.-
2010. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De, jó a válaszod, hisz okkal hihette azt hogy csak a szex érdekel, de a vers hatott, meg mondtam is neki is hogy nem az érdekel milyen egy csaj "cickói" hanem milyen az életben :)


Tudod milyen jól esne, ha a csütörtök és az azutáni nap lenne életem legszebb napjai? :))))))

2010. okt. 2. 19:25
 4/13 A kérdező kommentje:

Vigyek neki valami apróságot a talira?

Egy tábla csokit mondjuk? :)

Lehet hogy kicsit növeli az esélyeim :D

2010. okt. 2. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:
ja, vigyél neki mindenféleképp egy csokit, rosszul nem járhatsz vele
2010. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:)
2010. okt. 3. 09:47
 7/13 A kérdező kommentje:

Ma msnen...

én:

még mindig van kedved holnap talizni? :)

csaj válasza:

úgyse lesz komoly, meg nem is tetszel annyira de azért talizhatunk

én:

aha

(és letíltottam)

2010. okt. 6. 15:39
 8/13 anonim válasza:
szeritntem oldcsd fel a tiltást és beszéld meg vele ezt az egészet.mond el neki hogy mit érzel iránta éshogy te ezt komolyan gondolod...szeritem eztkéne csinálni
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Felesleges.

Bebeszélte magának, hogy a holnapi csak tali és nem randi, meg hogy a kettő nem ugyanaz, szentül hiszi hogy holnapi talin meglátom, elmegy az egésztől a kedvem és már a barátja se akarok lenni - na ezt akarja elkerülni azzal hogy előre lelomboz és azt hajtogatja hogy úgysem ismer, de azért feltétlenül legyünk barátok, és még le is írja hogy nem vagyok az esete annyira tehát úgyse lesz komoly. Na itt elfogyott a türelmem.

2010. okt. 6. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:

arra mozdult rá, amilyen eredetileg voltál.

Laza, magabiztos, férfias.

Maradj olyan..

Ne variálj.

2010. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!